افشاگری انصاریفرد علیه هیات مدیره، آنها توهین می کردند، وزیر حمایت

به گزارش وبلاگ شماره 3443، محمدحسن انصاری فرد دوشنبه شب پس از اعلام استعفای خود از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: آقایان هیأت مدیره متأسفانه بدون اطلاع من حسین قدوسی را که از یاران باوفای باشگاه پرسپولیس بوده و فردی بسیار زحمتکش و دلسوز و کاربلد محسوب می شود را برکنار کردند.

افشاگری انصاریفرد علیه هیات مدیره، آنها توهین می کردند، وزیر حمایت

وی اضافه نمود: بعد از این اتفاق اعضای هیأت مدیره خبر و این برکناری را بدون هماهنگی با من روی رسانه های اجتماعی باشگاه منتشر کردند که وقتی من این خبر را خواندم شوکه شدم.

بازیکن پیشین سرخ پوشان ادامه داد: به دنبال این موضوع رسول پناه از لفظ بسیار جسارت آمیزی در قبال من روی واتس اپ فرستاد. او پیامی را با این مضمون برایم ارسال کرد، جای تأسف است که رئیس هیأت مدیره یک باشگاه این چنین به مدیرعاملش توهین می کند. او پیام داد خبر مصوبه هیأت مدیره را که در اپلیکیشن باشگاه منتشر شده، سایت باشگاه تحریف کرده است، لذا خواهشمند است نسبت به اصلاح آن اقدام کنید و قدوسی طبق مصوبه هیأت مدیره همکاری اش با باشگاه غیر قانونی خواهد بود و در صورت ادامه همکاری وی، عواقب آن بر عهده جنابعالی است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: درگیری های ما با اعضای هیأت مدیره باشگاه در این مدت خیلی زیاد بود ولی من نمی خواستم به خاطر آرامش پرسپولیس هواداران این مسائل را متوجه شوند. آنها کار را به جایی رساندند که دیگر جای ماندن من نیست چون مدیرعاملی که نتواند مدیر روابط عمومی اش را خودش انتخاب کند حتماً اختیار ندارد. بعد از جدایی عرب، با وجود جای خالی دو ماهه در هیأت مدیره، هنوز به عنوان هیأت مدیره انتخاب نشده ام و این موضوع خودش نشان دهنده همه چیز است.

وی یادآوری کرد: در نشست روز دوشنبه هیأت مدیره صراحتاً اعلام کردند وزیر ورزش خواسته که قدوسی نباید در باشگاه پرسپولیس باشد، من هم سوال کردم به چه دلیل او نباید باشد، فقط یکی از دلایل را به من منتقل کنید. آنها گفتند اسپانسر باشگاه مدعی است که قدوسی با ما همکاری نمی کند در حالی که قدوسی شبانه روز برای این باشگاه زحمت کشیده است.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط موضع خودش چه خواهد بود، گفت: موضع من این است، این باشگاه مبارک خودشان باشد. در این 7،8 ماه با امثال قدوسی ها با تمام وجود برای این باشگاه تلاش کردیم، در هیأت مدیره باشگاه خیلی اهانت ها به من شد اما من صورتم را با سیلی سرخ نگه داشتم. هاشمی 6 جلسه غیبت می کرد اما در جلسه هیأت مدیره وقیحانه به من جسارت می کرد. من توهین ها و بی ادبی های آنها را به وزیر ورزش گزارش کردم و بارها گفتم که دل این هیأت مدیره با ما نیست و نمی خواهند ما پیروز شویم، حتی گفتم که آنها چهار چرخ باشگاه را فلج کرده اند چون بحث های مالی خوبی داشتیم و درآمدزایی های خوبی صورت گرفت اما هیچ اتفاقی رخ نمی داد.

انصاری فرد شرح داد: با ادامه کار متوجه شدم به هر دری می زنیم آن را می بندند. نمی دانم این اتفاق از چه مقامی صورت گرفته است چون حتی با بانک گردشگری در حال انعقاد قرارداد بودیم اما جالب است بدانید صبح امروز معاون مالی ام را حتی به ساختمان راه ندادند.

مدیرعامل سرخ پوشان در پاسخ به این سوال که آیا از سمت خود استعفا می دهد یا خیر گفت: بله. من از هواداران عزیز پرسپولیس عذرخواهی و افتخار می کنم نیرویی مثل حسین قدوسی داشتیم. با تمام وجود با هم کار کردیم و نتیجه اش را هم گرفتیم، تیم ما با 10 اختلاف امتیاز در صدر جدول است ولی هیأت مدیره ای که از جانب وزیر ورزش حمایت می شد ما را همراهی نکرد. در سه ماهی که رسول پناه به عنوان رئیس هیأت مدیره انتخاب شد متوجه شدم که وزیر فقط با وی امورات را هماهنگ می کند و دیگر هیچ ارتباطی با من نداشت. آنها جلسات مخفیانه برگزار می کردند و این موضوعات همه نشان می دهد ماهیت کار چیست.

وی اضافه نمود: سوالم از وزیر این است اگر به من اعتقادی نداشتید چرا این کار را کردید؟ سلطانی فر هر روز وعده می داد که شما عضو هیأت مدیره می شوید ولی من به او گفتم وقتی این اتفاق نمی افتد سایر اعضا مدعی می شوند که وزیر من را قبول ندارد و به همین دلیل هر چه از دهانشان در می آید به من می گویند. هاشمی در آخرین جلسه هیأت مدیره در حضور جمع توهین هایی به من کرد که شرمم می آید آنها را به زبان بیاورم.

انصاری فرد اضافه نمود: با ادامه این فرایند به صلاح پرسپولیس نیست که در اینجا بمانم و به همکاری ام ادامه دهم. مطمئن هستم با رفتن من زیر ساخت هایی که آماده کردم گشایش پیدا خواهد کرد و باشگاه به درآمدزایی خوبی می رسد. در این بین خبیری، یلوه و قدوسی و … که با من کار می کردند زحمات زیادی کشیدند آن هم با وجود کارشکنی هایی که هیات مدیره انجام می داد.

وی در خصوص مطالبات برانکو و بودیمیر گفت: منابع مالی خوبی وجود دارد که بستر آن آماده شده اما همکاری صورت نمی گرفت. متوجه شدم که با شرکت آتیه داده پرداز که خودم آنها را به پرسپولیس آوردم هماهنگ شده اند و برخلاف اطلاع من کارهایی انجام می دهند که مدیرعامل را از این بحث خارج کنند. آقایان در دو سه جلسه اخیر صراحتاً اعلام کردند قدوسی مانع درآمدزایی آتیه داده پرداز است در حالی که این حرف غلط بود.

انصاری فرد در خصوص اینکه فکر نمی کند این موضوع با صحبت کردن با وزیر ورزش حل شود تاکید کرد: خیر، چون به من جسارت می شود و وزیر از آنها حمایت می کند. اینها نشان می دهد که هیات مدیره با وزیر ورزش هماهنگ است و من این وسط یک غریبه هستم. شاید آقایان تصور می کردند بعد از رفتن برانکو باید فردی مثل انصاری فرد بیاید و آرامش را بر پرسپولیس حکمفرما کند ولی حالا آنها منافعی دارند که با خصوصیات اخلاقی ام سازگار نیست.

وی تاکید کرد: هواداران پرسپولیس بدانند مسئله ای ایجاد نمی شود و این نفرات حتماً پول خواهند آورد. هنگامی که کالدرون رفت وزیر گفت 300 هزار دلار او آماده است ولی با وجودی که قرار بود این پول را بدهند هیچ کمکی صورت نگرفت. فقط یک بار رسول پناه 2 میلیارد پول آورد که قرار بود از بانک گردشگری بگیریم و پس بدهیم که این قرارداد هم منعقد نشد. آقایان کار را به جایی رساندند که علیرغم میل باطنی از باشگاه پرسپولیس خداحافظی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افشاگری انصاریفرد علیه هیات مدیره، آنها توهین می کردند، وزیر حمایت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری انصاریفرد علیه هیات مدیره، آنها توهین می کردند، وزیر حمایت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید