انتقاد شدید طرفداران پورتو از عملکرد طارمی مقابل اتلتیکومادرید، یک تنه باعث باخت پورتو شد!

به گزارش وبلاگ شماره 3443، در شب حذف پورتو از لیگ قهرمانان اروپا مهدی طارمی نتوانست انتظارات طرفداران این تیم را برآورده کند.

انتقاد شدید طرفداران پورتو از عملکرد طارمی مقابل اتلتیکومادرید، یک تنه باعث باخت پورتو شد!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شماره 3443، پورتو در آخرین ملاقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه خود مغلوب اتلتیکومادرید شد و از دور رقابتها کنار رفت.

تیم پرتغالی در حالی که فقط به یک تساوی احتیاج داشت تا به عنوان تیم دوم به همراه لیورپول از گروه B لیگ قهرمانان اروپا به مرحله حذفی صعود کند با نتیجه 3-1 در زمین خود مغلوب شد تا با خروج از لیگ قهرمانان، مجبور به بازی در لیگ اروپا گردد.

اما شاگردان ائو موقعیتهای زیادی در این بازی برای گل زدن و پیش افتادن از تیم اتلتیکومادرید داشتند که آنها را از دست دادند و در نهایت نیز مجازات شدند.

مهدی طارمی یکی از کسانی بود که دو موقعیت خوب پورتو را هدر داد و صدای اعتراض طرفداران این تیم را در شبکه های اجتماعی بلند کرد. او روی گل اول اتلتیکومادرید هم تاثیرگذار بود چرا که توپ ارسالی روی دروازه بعد از ضربه ای که او با سر زد جلوی پای آنتوان گریزمن افتاد تا یک گل راحت را بزند و شاگردان دیگو سیمئونه را 1-0 جلو بیندازد.

موقعیتی که طارمی در ابتدای نیمه دوم از دست داد، یک فرصت گلزنی ایده آل بود که او به شکل عجیبی توپ را به هوا زد. او چند دقیقه بعد هم در موقعیتی مناسب به سمت دروازه ضربه زد که اوبلاک دروازه بان اتلتیکو با پا توپ را مهار کرد.

سرجیو کونسیس

سایت پرتغالی آبولا در خصوص بازی نوشت: اژدها (پورتو) فقط باید از خودش گله مند باشد، بابت از دست دادن موقعیتها در نیمه اول و ابتدای نیمه دوم. پورتو یک بازی هجومی و منسجم را ارائه کرد اما فاقد یک تمام نماینده سطح بالا بود و این نکته با دو موقعیتی که طارمی در نیمه دوم از دست داد بیشتر خودنمایی کرد.

انتقادها از طارمی هم در جریان نیمه دوم و هم بعد از آن در توئیتر به اوج رسید. این ها بخشی از توئیت های طرفداران پورتو است:

- الان وقتشه که طارمی رو از بازی بیرون بکشیم. ما باید گل بزنیم و نمی توانیم موقعیتهای بیشتری را اینطور هدر بدهیم!

- طارمی؟! چرا پوتو نباید یک مهاجم بزرگ داشته باشه!

- تقصیر سرجیو (کونسیسائو) نیست. او نمی تواند توپ را وارد دروازه کند. طارمی و اوانیلسون عملا بی استفاده هستند.

- طارمی امروز بمب ترکاند. او دو موقعیت گل خوب را از دست داد و زمانی که اتلتیکو گل زد پورتو دیگر نتوانست آن را جبران کند.

- ایا من تنها کسی هستم که فکر می کنم طارمی باید چند بازی روی نیمکت بنشیند؟ او خسته به نظر می رسد و تبدیل شده به یک بازیکن کند که قدرت تمام نمایندگی را از دست داده. در پست او، ما فابیو ویریرا را داریم که باید به او فرصت بازی کردن داده گردد.

- طارمی طوری بازی می نماید که دلمان برای موسی مارگا تنگ گردد. گلهای چرکی می زد اما در هر حال گل می زد.

- اوانیلسون مقابل میلان، اوتاویو مقابل لیورپول و طارمی مقابل میلان. گلهایی که باید زده می شدند اما هدر رقتند.

- طارمی یک تنه باعث باخت ما در این بازی شد، وحشتناک!

عملکرد طارمی سوژه ای برای بحث و جدل بین طرفداران پورتو شده بود چرا که عده ای از انها و البته تعدادی از کاربران ایرانی که به زبان انگلیسی توئیت می نمایند در دفاع از طارمی به بازیهای قبلی او و گلهای مهمی که او برای پورتو به ثمر رسانده، اشاره می کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انتقاد شدید طرفداران پورتو از عملکرد طارمی مقابل اتلتیکومادرید، یک تنه باعث باخت پورتو شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شدید طرفداران پورتو از عملکرد طارمی مقابل اتلتیکومادرید، یک تنه باعث باخت پورتو شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید