بازی پر اشتباه بسکتبال ایران مقابل عربستان ، گبر ستاره زمین شد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، تیم ملی بسکتبال ایران در بازی مقابل عربستان در مسابقات انتخابی کاپ آسیا 2021، ترن اوورهای زیادی را داشت تا با نتیجه نزدیک به برد برسد.

بازی پر اشتباه بسکتبال ایران مقابل عربستان ، گبر ستاره زمین شد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، تیم ملی بسکتبال ایران در آخرین بازی خود از مسابقات انتخابی کاپ آسیا 2021 اندونزی، با نتیجه 70 - 64 عربستان را شکست داد تا به عنوان صدرنشین گروه E جواز حضور در این رقابت ها را کسب کند.

در این ملاقات ارسلان کاظمی بازیکن پست چهار تیم ملی ایران در انتهای این ملاقات با تاثیرگذاری 27 ستاره زمین شد. او در این مسابقه 8 امتیاز، 8 ریباند، 6 پاس گل، 5 تود ربایی و یک دفاع داشت.

طبق آمار منتشر شده، تیم ملی ایران در این بازی 29 امتیاز از ترن اوورهای حریف، 23 امتیاز از ضد حمله و 11 امتیاز از موج دوم حمله کسب کرد. در مجموع 50 امتیاز ایران از داخل منطقه رنگی و 32 امتیاز از پرتاب های پیرامونی کسب شد.

تیم ملی عربستان نیز 7 امتیاز از ترن اوورهای حریف، 2 امتیاز از ضد حمله و 12 امتیاز از موج دوم حمله کسب کرد. در مجموع 30 امتیاز عربستان از داخل منطقه رنگی و 24 امتیاز آن ها از پرتاب های پیرامونی به دست آمد.

ایران 27 ریباند در دفاع و 10 ریباند در حمله به دست آورد که سهم زیادی از این ریباندها برای ارسلان کاظمی بود. قطر نیز 24 ریباند در دفاع و 17 ریباند در حمله داشت.

منبع: ایسنا

منبع: جام جم آنلاین

به "بازی پر اشتباه بسکتبال ایران مقابل عربستان ، گبر ستاره زمین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی پر اشتباه بسکتبال ایران مقابل عربستان ، گبر ستاره زمین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید