باقری: هرکسی از مهندسی لیگ حرف می زند، سند ارائه کند، برای تیم ملی با من صحبت کردند

به گزارش وبلاگ شماره 3443، مربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید برای مربی گری تیم ملی با او صحبت شده اما درباره این موضوع باشگاه پرسپولیس باید تصمیم بگیرد.

باقری: هرکسی از مهندسی لیگ حرف می زند، سند ارائه کند، برای تیم ملی با من صحبت کردند

کریم باقری در گفت وگو با وبلاگ شماره 3443، درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: نیم فصل دوم بازی های سختی داشتیم چون باید به مصاف تیم های بالای جدول می رفتیم اما سعی کردیم بازی های خوبی به نمایش بگذاریم و نتایج لازم را کسب کنیم. از زمانی که آقای گل محمدی آمدند، شرایط بهتر شده و توانستیم مقابل تیم های رقیب نتایج لازم را بگیریم. الان هم در جدول فاصله خوبی با تیم دوم داریم اما این دلیل نمی گردد که از الان خودمان را قهرمان بدانیم. از الان نباید ساز قهرمانی بنوازیم چون 9بازی دیگر باقی مانده است و باید در آن ها هم نتایج لازم را بگیریم تا قهرمان شویم.

وی درباره عملکرد خط دفاع پرسپولیس و اینکه انتقاداتی به عملکرد بعضی بازیکنان در کار دفاعی مطرح می شد، گفت: در همه تیم ها گاهی بازیکنان اشتباه می نمایند و یا روز خوبی را پشت سر نمی گذارند. گاهی تیم روز خوبی را پشت سر نمی گذارد اما این دلیل نمی گردد که بگوییم آن تیم کلا ضعیف کار می نماید. با این حال تمام بازیکنان پرسپولیس کوشش می نمایند بازی به بازی پیش بروند و نتایج خوبی کسب نمایند.

باقری در بخش دیگری از صحبت های خود به نتایج پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اشاره نمود و گفت: در لیگ قهرمانان آسیا همه تیم ها با قدرت ظاهر می شوند و کار واقعا سخت است. ما آغاز خوبی در این رقابت ها نداشتیم اما قطعا کوشش می کنیم تا نتایج خوبی بگیریم و از گروه صعود کنیم. باید بازی به بازی پیش برویم. البته فعلا که بازی ها لغو شده و اصلا معلوم نیست آیا برگزار می گردد یا خیر.

او در ادامه درباره تعطیلی دیدارهای لیگ برتر که برای جلوگیری از شیوع کرونا صورت گرفته، اضافه نمود: بازی های هفته بیست ودوم را لغو کردند و معلوم نیست در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد! ما هم نمی دانیم تمرین کنیم یا تمرینات خودمان را تعطیل کنیم!؟ همه تیم ها آواره و سرگردان هستند. کسانی که تصمیم میگیرند باید اعلام نمایند دقیقا لیگ تا چه زمانی تعطیل است و چه زمانی مسابقات برگزار می گردد تا تیم ها هم بر اساس آن موقع تمرینات خود را برنامه ریزی نمایند. برای جلوگیری از شیوع کرونا بازی ها را لغو کردند اما ما که تمرینات خودمان را انجام میدهیم. هر روز 30 الی 40 نفر جمع می شوند تا تیم تمرینات پیگیری گردد. آیا اینگونه ویروس شیوع پیدا نمی نماید؟

باقری درباره اینکه گفته می گردد لیگ مهندسی شده و می خواهند پرسپولیس قهرمان گردد، گفت: بدون سند که نمی گردد حرف زد! سه سال پرسپولیس قهرمان شده اما می گویند مهندسی کردند! هر کسی سندی دارد ارائه کند. فوتبال ما کمیته انضباطی دارد و هرکسی دلایل و یا سندی دارد باید به آنجا ارائه کند. من از بازیکنان خواستم به این مسائل فکر ننمایند و فقط روی نتایج تیم تمرکز داشته باشند. درباره این موضوعات مدیریت باشگاه باید رسیدگی کند و نباید بازیکنان و یا کادر فنی به آن ورود نمایند.

وی در خاتمه در پاسخ به این سوال که آیا برای مربیگری تیم ملی و دستیاری اسکوچیچ با او صحبتی شده است یا خیر، گفت: با من صحبت کردند اما من همه چیز را به تصمیم باشگاه پرسپولیس سپردم. باشگاه باید درباره این موضوع تصمیم بگیرد چون من با پرسپولیس قرارداد دارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "باقری: هرکسی از مهندسی لیگ حرف می زند، سند ارائه کند، برای تیم ملی با من صحبت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقری: هرکسی از مهندسی لیگ حرف می زند، سند ارائه کند، برای تیم ملی با من صحبت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید