توضیحات روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز درباره قرارداد با پرسپولیس

به گزارش وبلاگ شماره 3443، روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز درباره قرارداد این شرکت با باشگاه پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.

توضیحات روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز درباره قرارداد با پرسپولیس

به گزارش وبلاگ شماره 3443، علیرضا خلیفه مدیر روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز در مورد همکاری این شرکت با باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به قراردادی که بین شرکت آتیه داده پرداز و باشگاه پرسپولیس منعقد شد و به خصوص پس از امضای الحاقیه، با وجود مسائل اقتصادی که نه تنها در فوتبال ایران بلکه در باشگاه های عظیم فوتبال در جهان به وجود آمد، این شرکت توانست در تعاملی خوب با باشگاه پرسپولیس کارهای خوبی انجام دهد. همه کوشش های اجرا شده برای این بود که شرکت آتیه داده پرداز بتواند به تعهداتش عمل کند و خوشبختانه اتفاقات خوبی هم در این جهت صورت گرفت.

وی ادامه داد: طبق توافقات، پرداختی نوبت اول و دوم انجام شد اما پرداخت سوم با کسورات صورت گرفت که این هم به خاطر مسائل قانونی و در ارتباط با بیمه بود. وفق ماده 38 قانون تامین اجتماعی، هر گونه پرداخت (غیر از فروش) به طرف مقابل با کسورات بیمه روبرو خواهد شد و به همین دلیل این اتفاق رخ داد. در طرف مقابل می بایست وفق قانونی نسبت به اخذ مفاصا حساب از سازمان تامین اجتماعی اقدام گردد تا متقابلا وجوه مکسوره به طرف مقابل پرداخت گردد. در حال حاضر هم مدیریت محترم باشگاه پرسپولیس در حال اجرا مذاکره با تامین اجتماعی است تا موضوع به صورت قانونی پیگیری شده و حل گردد. به محض بر طرف شدن این مشکل، مبلغ مکسوره به طرف مقابل پرداخت خواهد شد و جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

مدیر روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز تاکید نمود: جلسه مشترک نماینده شرکت آتیه داده پرداز و مدیر اقتصادی باشگاه پرسپولیس در دفتر مرکزی بیمه تامین اجتماعی برگزار و مقرر شد هر چه زودتر در کم ترین زمان ممکن نامه بیمه تامین اجتماعی مبنی بر معافیت باشگاه پرسپولیس از کسورات بیمه صادر و کسورات پرداختی نیز واریز گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توضیحات روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز درباره قرارداد با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات روابط عمومی شرکت آتیه داده پرداز درباره قرارداد با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید