دستاورد جالب فرهاد مجیدی در امارات

به گزارش وبلاگ شماره 3443، فرهاد مجیدی بعد از اینکه در یک فصل بدون شکست و بعد از 9 فصل استقلال را قهرمان لیگ برتر کرد، در حالی که با آبی ها هنوز قرارداد داشت، تهران را ترک و راهی امارات شد تا رهبری تیم اتحاد کلباء را برعهده بگیرد. پیش از سرانجام فصل زمزمه های جدایی فرهاد مجیدی از استقلال در صورت قهرمانی تیم در لیگ برتر وجود داشت، اما همه تصور می کردند، تیمی که قرار است، راهنمایی آنرا برعهده بگیرد، الوصل تیم دوران بازی اش است، اما او رهبری تیم اتحاد کلباء را برعهده گرفت. تیمی که سابقه الوصل را ندارد.

دستاورد جالب فرهاد مجیدی در امارات

هفته ها پیش از سرانجام فصل باشگاه اتحاد کلباء تصمیم به تمدید قرارداد فرهاد مجیدی گرفت. هر چند رویاپردازی او و حضور در نیمه بالای جدول و حرکت سایه به سایه مدعیان نیمه تمام ماند، اما اتحاد کلباء به نسبت فصل گذشته پیشرفت های محسوسی داشته است. تیم پیش از فرهاد مجیدی با 28 امتیاز یازدهم شد، اما با فرهاد مجیدی 3 برد بیشتر به دست آورد و با 33 امتیاز در رده هشتم جدول جای گرفت. سه پله صعود برای تیم اتحاد کلباء اتفاق کوچکی نیست و می تواند زمینه رشد های بعدی را مهیا کند.

نکته مهم دیگر در خصوص عملکرد فرهاد مجیدی در تیم اتحاد کلباء بهاء دادن به جوان ها در ترکیب تیم بوده. او علاوه بر تیم ملی بزرگسالان به تیم های ملی پایه امارات هم بازیکن داده که این نشان می دهد فرهاد مجیدی گام های اول را در تیم اماراتی درست برداشته است. او به واسطه تجربیاتی که در این فصل از بازی های لیگ برتر امارات به دست آورد، به طور حتم می تواند فصل بهتری را برای خود و تیمش ترسیم کند. به خصوص گل هایی که تیمش در دقایق سرانجامی دریافت می کرد و امتیازات زیادی را به این بهانه از دست داد. به خوبی می دانیم یکی از رویا های فرهاد در فوتبال امارات که سال های سال مهد بازی او بوده رسیدن به نیمکت تیم ملی این کشور است. این برترین انگیزه برای او برای ادامه دادن در تیم اتحاد کلباء و به جا گذاشتن کارنامه ای بهتر است.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "دستاورد جالب فرهاد مجیدی در امارات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستاورد جالب فرهاد مجیدی در امارات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید