دولت در کوشش ایجاد امنیت پایدار برای توسعه و سرمایه گذاری در کردستان است

به گزارش وبلاگ شماره 3443، خبرنگاران/کردستان استاندار کردستان گفت : همگی در استان کردستان در تلاشیم تا سرمایه گذاری را تسهیل و موانع سد راه واحدهای تولیدی صادرات محور را برطرف کنیم.

دولت در کوشش ایجاد امنیت پایدار برای توسعه و سرمایه گذاری در کردستان است

بهمن مرادنیا در جریان بازدید از منطقه ویژه مالی شهرستان بانه، اظهار کرد: بر اساس ارزیابی اقدامات و عملیات اجرایی منطقه ویژه مالی و برنامه زمانبندی به روز که با حضور پیمانکاران تنظیم شد، عملیات فاز اول این طرح مهم مالی سال جاری به اتمام رسیده و آماده بهره برداریست.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کردستان در این بازدید با بیان اینکه تا به امروز بیش از یکصد سرمایه گذار بومی دارای مجوز تاسیس برای دریافت زمین در منطقه ویژه مالی بانه مراجعه نموده اند ؛ ادامه داد: با توجه به محدودیت زمین در منطقه ویژه مالی بانه، اولویت واگذاری ها را بر اساس واحدهای فراوریی صادرات محور مطرح کرد و از سرمایه گذاران خواست برای بهره مندی از معافیت های منطقه ویژه مالی، برای فراوری کالاهای صادراتی و ایجاد اشتغال در منطقه کوشش نمایند.

وی یادآور شد: به موازات تکمیل عملیات فاز نخست منطقه ویژه مالی شهرستان بانه، عملیات اجرایی فاز دوم این طرح نیز در صورت تامین اعتبارات شروع می گردد.

خسروی در ادامه با اشاره به شرایط و فرآیند واگذاری زمین به متقاضیان در منطقه ویژه مالی ، اعلام کرد : سرمایه گذاران پس از اخذ مجوز از سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، به شرکت شهرک های صنعتی استان معرفی می شوند و زمین مورد احتیاج آن ها در قطعات معین شده با قیمت مصوب به آنها واگذار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دولت در کوشش ایجاد امنیت پایدار برای توسعه و سرمایه گذاری در کردستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت در کوشش ایجاد امنیت پایدار برای توسعه و سرمایه گذاری در کردستان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید