روایت تکان دهنده عادل فردوسی پور از روز تعطیلی 90!

به گزارش وبلاگ شماره 3443، با گذشت سال ها از تعطیلی ناگهانی برنامه 90 مخاطبان پرشمار آن هنوز چشم انتظار تماشا دوباره آن هستند، اما به نظر می رسد که این خواسته حداقل به این زودی ها محقق نخواهد شد. عادل فردوسی پور نیز در تمام این مدت سکوت را به مصاحبه های تند و تیز ترجیح داده و همین مسئله باعث شد تا ناگفته های زیادی در مورد این ماجرا باقی بماند.

روایت تکان دهنده عادل فردوسی پور از روز تعطیلی 90!

حالا فردوسی پور در گفت وگویی با رسانه ورزشی خود، برای نخستین بار در مورد بعضی مسائل و سوالات پیش آمده صحبت کرد. شاید جالب ترین بخش حرف های فردوسی پور آن جا بود که او از روز یکشنبه ای گفت که برای اولین بار مدیران صداوسیما به او اعلام کردند که 90 برای همواره تعطیل خواهد شد؛ درست در روزی که عادل مهیای میزبانی از چهره ای می شد که کم تر حاضر است مهمانِ یک مجری دیگر باشد؛ مهران مدیری!

فردوسی پور در این خصوص گفت: شنبه 25 اسفند سال 97 بود که از مدرک دکترای خود دفاع کردم؛ شاد از این موضوع و مهم تر از آن شادی هفته گذشته اش، یعنی سه شنبه ای که در جشنواره برنامه های سیما هم مردم نود را به عنوان برترین برنامه انتخاب کردند و هم هیئت داوران یعنی مدیران رده بالای سازمان برنامه 90 را از بین تمام برنامه های نمایشی و غیرنمایشی و ... به عنوان برترین معرفی کردند... ابتدای این هفته بود که با من تماس گرفتند که به شبکه 3 بیا. روز یک شنبه، در جلسه ای با حضور مدیران شبکه که باز هم به تعریف و تمجید از برنامه 90 گذشت، در نهایت تاکید کردند که فردا شب برنامه ای در کار نیست!

او ادامه داد: با این که غافلگیر و بسیار ناراحت شده بودم درخواست کردم که حداقل بگذارید به عنوان برنامه پایانی از مردم خداحافظی و تشکر کنم، اما با این درخواست هم مخالفت شد. پس از آن جلسه به مهران مدیری زنگ زدم و گفتم این طور شده... در نتیجه نه گفت وگوی زنده با مهران مدیری، و نه دیگر این برنامه هرگز پخش نشد!

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "روایت تکان دهنده عادل فردوسی پور از روز تعطیلی 90!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت تکان دهنده عادل فردوسی پور از روز تعطیلی 90!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید