صنعاء شهادت وزیر یمنی را تأیید کرد، عکس

به گزارش وبلاگ شماره 3443، فارس نوشت: وزارت کشور یمن خبر شهادت وزیر ورزش و جوانان این کشور را که امروز هدف حمله تروریستی قرار گرفت، تأیید کرد.

صنعاء شهادت وزیر یمنی را تأیید کرد، عکس

وزارت کشور یمن مستقر در صنعاء، امروز سه شنبه تأیید کرد که حسن زید وزیر امور ورزش و جوانان این کشور در نتیجه حمله تروریستی جان باخته و به شهادت رسیده است.

به گزارش شبکه خبری المسیره یمن، وزارت کشور این کشور (مستقر در صنعاء) ضمن تأیید شهادت این وزیر یمنی گفت عناصر جنایتکار وابسته به متجاوزان [عربستان سعودی و امارات] وزیر ورزش را به شهادت رساندند. او در حال رانندگی و انتقال دخترش بود که به او شلیک شد و این حادثه به شهادت خودش و جراحت دخترش منجر شد.

در بیانیه وزارت کشور صنعاء آمده که ترور حسن زید اقدامی جنایتکارانه و بخشی از طرح های متجاوزان برای زدن [و حذف] شخصیت ها و کادر نیروهای ملی یمن است. تحقیقات در جریان است و پیگیری امنیتی برای تحویل جنایتکاران به دست عدالت ادامه دارد.

صبح امروز (سه شنبه)، رسانه ها از ترور حسن زید وزیر ورزش و جوانان دولت یمن در صنعاء خبر داده بودند. الجزیره گزارش کرده بود که منابع محلی در این ارتباط گفته اند، عده ای تلاش کرده اند وزیر ورزش و جوانان را ترور کنند.

310 310منبع: خبرآنلاین

به "صنعاء شهادت وزیر یمنی را تأیید کرد، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعاء شهادت وزیر یمنی را تأیید کرد، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید