فاصله دو رقمی بایدن از ترامپ

به گزارش وبلاگ شماره 3443، نظرسنجی های اجرا شده از سوی اغلب رسانه ها و مراکز افکار سنجی ایالات متحده درباره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از فاصله دو رقمی بایدن از ترامپ حکایت دارند.

فاصله دو رقمی بایدن از ترامپ

به نقل از ریل کلییر پالیتیکز، بر اساس نتایج جدیدترین نظرسنجی های انتخاباتی آمریکا، اختلاف کلی جو بایدن نامزد حزب دموکرات از دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوریخواه به 9.7 درصد رسیده اما این عدد در نظرسنجی های رسانه های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد.

بر همین اساس در نظرسنجی فاکس نیوز فاصله بایدن از ترامپ 10 درصد است. در نظرسنجی اکونومیست و موسسه یوگاو این فاصله 9 درصد است.

نظرسنجی مشترک رویتر و موسسه Ipsos فاصله بایدن از ترامپ را 12 درصد نشان می دهد. در نظرسنجی سی ان بی سی و موسسه چنج ریسرچ فاصله بایدن از ترامپ 10 درصد است.

فاصله بایدن از ترامپ در نظرسنجی موسسه راسموسن 12 درصد است. در نظرسنجی موسسه RMG فاصله بایدن از ترامپ به 8 درصد رسیده است.

در نظرسنجی موسسه SurveyUSA نیز بایدن با احتساب 10 امتیاز مثبت جلوتر از ترامپ است.

در نظرسنجی سی ان ان فاصله بایدن از ترامپ 16 درصد است. در نظرسنجی مشترک موسسه های IBD و TIPP فاصله بایدن از ترامپ فقط 3 درصد است.

نظرسنجی هیل و موسسه هریس ایکس نیز نشان می دهد فاصله بایدن از ترامپ 7 درصد است و در نهایت نظرسنجی ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال نیز فاصله بایدن از ترامپ را 14 درصد نشان می دهد. ، مهر

منبع: ایران آنلاین

به "فاصله دو رقمی بایدن از ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاصله دو رقمی بایدن از ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید