فاضلی: فینالیست آسیا در دقایقی از بازی مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت، بازیکنانم شرافتمندانه جنگیدند

به گزارش وبلاگ شماره 3443، وحید فاضلی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران از عملکرد شاگردانش در ملاقات مقابل پرسپولیس تمجید کرد.

فاضلی: فینالیست آسیا در دقایقی از بازی مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت، بازیکنانم شرافتمندانه جنگیدند

به گزارش وبلاگ شماره 3443، وحید فاضلی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی امروز نشان داد بچه های تیم ما چه روح بزرگی دارند، شرافت دارند و در این هوای بارانی و زمین سخت جنگیدند.

وی به شرف بازیکنانش درود فرستاد و توضیح داد: دیدید که نایب قهرمان آسیا در دقایقی، حرفی برای گفتن نداشت. این ترکیب پرسپولیس، امیری و پهلوان را در اختیار داشت و به مراتب قوی تر از ترکیبش در فینال لیگ قهرمانان آسیا بود. من به این بچه ها ایمان دارم. آنها شخصیت بزرگی دارند. این بازیکنان توانستند بجنگند، اما متأسفانه روی یک صحنه گل خوردیم که نباید می خوردیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ شماره 3443 بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی نساجی درباره گلی که این تیم دریافت کرد، اعلام کرد: بعضی کارشناسان گفتند این گل آفساید بود و نوراللهی جلوی دروازه بان را گرفته بود. از تیم داوری تشکر می کنم. از مدیر و مالک باشگاه تشکر می کنم که در این چند روز کنار ما بودند. آنها به معنای واقعی، مدیر و مالک هستند.

فاضلی که یکی از طرفداران نساجی را به سالن نشست خبری آورده بود، اعلام کرد: من هیچ شناختی از آقا اشکان نداشتم و او را به عنوان نماد یک طرفدار واقعی آوردم. وقتی فیلم او در برنامه فوتبال برتر منتشر شد، محمدحسین میثاقی گفت همه تیم ها باید فیلم مربوط به اشکان را منتشر نمایند.

وی با تمجید از همتای خود در تیم پرسپولیس گفت: به آقا یحیی تبریک می گویم که تیم خوبی دارد. به او خسته نباشید می گویم و امیدوارم آرامش او کنار زمین، الگویی برای همه مربیان جوان از جمله من باشد. می بینیم بعضی نیمکت ها شلوغ می نمایند و من به شرف آقا یحیی درود می فرستم. گل محمدی برای ما یک الگوست و امیدوارم از این الگوهای مثبت استفاده کنیم.

سرمربی نساجی در خصوص تاکتیک های تیمش برای گلزنی گفت: ما روی سه تاکتیک برای گلزنی برنامه داشتیم؛ یکی از همین راه که به گل رسیدیم و روی آن کار نموده بودیم. روی دو مورد دیگر هم می توانستیم به گل برسیم. فرزاد زامهران در موقعیت تک به تک با دروازه بان صاحب توپ شد که آن توپ باید گل می شد. کریم اسلامی هم با خلاقیت خود، دو بازیکن پرسپولیس را جا گذاشت که این توپ هم باید تبدیل به گل می شد.

نشان دادیم تیم خوبی هستیم و اصلاً مغلوب نبودیم.، فاضلی ضمن بیان این جمله توضیح داد: در صحنه هایی از بازی بر پرسپولیس غالب بودیم و در بعضی صحنه ها، حریف بر ما غلبه داشت. با این حال فکر می کنم فرصت های گلزنی نساجی چربش بیشتری داشت و ما هم از بچه ها تشکر می کنیم. سه برنامه برای گلزنی داشتیم که از دو تای آنها می توانستیم به گل برسیم. یکی توپ هایی که نصیب اسلامی و زامهران شد و یکی هم ضربات ایستگاهی.

وی در خصوص عملکرد مهرداد طهماسبی در دروازه نساجی اعلام کرد: احتیاج بود که نیما میرزازاد استراحت و تجدید قوا کند. طهماسبی خوب، مقتدر و باتجربه بود که به ما هم یاری کرد. نوراللهی در یک صحنه در ابتدای نیمه دوم به توپ ضربه زد که طهماسبی آن را گرفت، اما اطمینان دارم این صحنه آفساید بود. درباره صحنه گل پرسپولیس اما مطمئن نیستم. از طهماسبی تا خط حمله نساجی که کریم اسلامی است، از همه تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره توپی که پس از پاس اشتباه مهدی شیری و مهار لک، به نظر می رسید به دست سید جلال حسینی برخورد نموده است، اعلام کرد: آن صحنه مشکوک است و کارشناسان باید درباره آن نظر بدهند. در هفته های اخیر صحنه های مشابه را پنالتی گرفتند. داوران به جز یکی دو صحنه عملکرد خوبی داشتند. توصیه ام به بنیادی فر این است که کمی با نیمکت ها رئوف تر باشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی وبلاگ شماره 3443 بخوانید. (کلیک کنید)

فاضلی با اشاره به اخراج دستیارش از روی نیمکت نساجی گفت: داور در اخراج همکار ما یعنی میرترابی عجله کرد. اگر همکاران ما روی نیمکت بودند، می توانستند یاری نمایند آن گل را دریافت نکنیم و من تنها بودم. سایر دستیاران را به سکوها فرستادند و فقط من، حمیدرضا فرزانه و رضا حسن زاده روی نیمکت بودیم. از بنیادی فر تشکر می کنم که قضاوت خوبی داشت. البته باید این صحنه های مشکوک را آنالیز کنیم.

وی راجع به نارضایتی بعضی از طرفداران از شکست های هفته های گذشته نساجی مازندران توضیح داد: می گویند کسانی که در شکست کنار ما نبودند، حق ندارند هنگام پیروزی کنار ما باشند. با این حال فکر می کنم طرفدارانی که هنگام شکست کنار ما نبودند، حق دارند هنگام شادی کنار ما باشند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در واکنش به سؤال مجدد درباره اشتباهات داوری علیه تیمش اعلام کرد: جریان نشست خبری خیلی به سمت داوری رفته است. بهتر است آن را زیاد برجسته نکنیم. شرایط مسابقه سخت بود و به داور حق می دهم. تنها نقدم نسبت به داور، رئوف بودن اوست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فاضلی: فینالیست آسیا در دقایقی از بازی مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت، بازیکنانم شرافتمندانه جنگیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاضلی: فینالیست آسیا در دقایقی از بازی مقابل ما حرفی برای گفتن نداشت، بازیکنانم شرافتمندانه جنگیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید