فروش گوسفند در مراکز عرضه دام البرز ممنوع شد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، جانشین ستاد مقابله با کرونا البرز گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا فروش و ذبح گوسفند در مراکز عرضه دام این استان ممنوع شده است.

فروش گوسفند در مراکز عرضه دام البرز ممنوع شد

به گزارش ایرنا؛ علی درویش پور روز یکشنبه در نشست ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا البرز افرود: این تصمیم از جمله مصوبات این نشست است و به منظور جلوگیری از تجمع و مسافرت های درون و برون شهری و مخاطرات موجود در محل های عرضه دام مراسم قربانی سال جاری به شکل سنوات گذشته برگزار نمی گردد.

وی ادامه داد: معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز باید در جلسه آینده گزارش خود را در این زمینه ارایه دهد تا در صورت تداوم تخلفات تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد.

وی گفت: با توجه به درخواست رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز، 25 درصد از ظرفیت بیمارستان امام خمینی کرج در اختیار بیماران کرونایی قرار می گیرد.

درویش پور اضافه کرد: بیمارانی که دارای بیمه های مکمل درمانی هستند می توانند از خدمات این بیمارستان بهره مند شوند.

معاون استاندار البرز اشاره به اینکه یکی از دلایل کنترل بیماری کرونا در موج اول، همکاری قرارگاه های محله محور بود، خاطر نشان کرد: نقش این قرارگاه ها در موج اول کرونا به منظور یاری به مسوولان در حوزه گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر و خیابان ها، شناسایی بیماران مبتلا، تامین بخشی از اقلام مورد احتیاج بهداشتی مردم بسیار مهم و ارزشمند بود که امید می رود در موج دوم بیماری نیز مورد توجه قرار گیرد.

تعطیلی غرفه های فروش مواد غذایی، بوستان ها و همراهی شهرداری ها در زمینه بخشش اجاره بهای غرفه ها، برخورد قانونی با قهوه خانه ها و رستوران های فاقد مجوز، برطرف کمبود مواد اولیه برای فراوری ماسک، ارسال پیامک های اطلاع رسانی به عموم مردم به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، اتخاذ تدابیر لازم در سه محور؛ انتخابات، کنکور و مراسم ایام محرم در کمیته امنیتی و انتظامی از جمله مباحث مطروحه در نشست ستاد کرونا البرز در امروز بود.

منبع: فرارو

به "فروش گوسفند در مراکز عرضه دام البرز ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش گوسفند در مراکز عرضه دام البرز ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید