قیمت های عجیب فروش هندوانه در تهران؛ هرگیلوگرم 10000 تومان!

به گزارش وبلاگ شماره 3443، هندوانه در روز های اخیر قیمت های عجیبی را از خود به جای گذشته است به طوری که هر کیلوگرم از این محصول در تهران بر اساس مشاهدات میدانی6 تا 10 هزار تومان به فروش می رسد.

قیمت های عجیب فروش هندوانه در تهران؛ هرگیلوگرم 10000 تومان!

به گزارش گروه مالی وبلاگ شماره 3443، در ادامه افزایش قیمت بعضی از کالا های مصرفی مردم در ماه رمضان و ناکامی دولت در تنظیم بازار این محصولات این بار نوبت هنداونه شد که قیمت آن افزایش یابد به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی هر کیلوگرم از این محصول در تهران 6 تا 10 هزار تومان در مغازه ها به فروش می رسد.

هندوانه، اما در میادین میوه و تره بار قیمت های منطقی تری دارد به طوری که نرخ هرکیلوگرم از این محصول 4450 تومان به فروش می رسد و این محصول حتی توسط وانت های دوره گرد سطح شهر حدود 4 تا 5 هزار تومان عرضه می گردد که البته کیفیت پایین تری دارد.

نرخ عمده فروشی هر کیلوگرم هندوانه در میدان مرکزی میوه و تره بار نیز بالا قیمت گذاری شده است به طوری که نرخ هر کیلوگرم از این محصول 4 تا 6 هزار تومان است.

قیمت گذاری 10 هزار تومانی برای هر کیلوگرم هندوانه، نشان از عدم نظارت مناسب بر اصناف و خرده فروشی های سطح شهر دارد که به حال خود رها شده اند و کنترلی بر روی آن ها صورت نمی گیرد و از احتیاج مردم روزه دار در این ایام سوء استفاده می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قیمت های عجیب فروش هندوانه در تهران؛ هرگیلوگرم 10000 تومان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت های عجیب فروش هندوانه در تهران؛ هرگیلوگرم 10000 تومان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید