مدیران استقلال در 15 سال اخیر به مسائل ریشه ای توجهی نداشتند؛ آجرلو طرفداران را دلگرم کرد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، تهران (پانا) - پیشکسوت استقلال معتقد است تنها راه چاره مسائل بزرگ استقلال توجه به مسائل ریشه ای است.

مدیران استقلال در 15 سال اخیر به مسائل ریشه ای توجهی نداشتند؛ آجرلو طرفداران را دلگرم کرد

حسن روشن در گفت وگو با پانا، درباره انتصاب مصطفی آجرلو به اسم مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: این تصمیم از سوی بالادستی گرفته شد و تا زمانی هم که عملکرد آجرلو را به اسم مدیرعامل در باشگاه استقلال نبینیم نمی توانیم اظهارنظر کنیم. اما چیزی که من و همه پیشکسوتان استقلال به آن تاکید داریم این است که مسائل باشگاه استقلال اساسی حل و فصل گردد.

پیشکسوت استقلال اضافه کرد: در 15 سال اخیر هر مدیری که به مجموعه باشگاه استقلال اضافه شد در پی قهرمانی در لیگ یا اسم دوم و سومی یا کسب سهمیه آسیایی بوده؛ هیچ زمانی مدیریت تیم به مسائل ریشه ای توجه نکردند و تنها در مدت زمان محدود، خود این مسائل را اختصاصی می دادند.

وی ادامه داد: همه مسائل باشگاه استقلال این است که مدیرعامل ها تنها به فکر حل مسائل به صورت مقطعی هستند؛ این باشگاه یکی از قدیمی ترین هاست و نباید شاهد چنین مسائلی باشیم. اما همه آنها به جای برنامه بلندمدت، کوتاه مدت دارند که این جوابگوی مسائل استقلال نمی گردد.

پیشکسوت استقلال تاکید نمود: آجرلو از بزرگان ورزش ایران بوه و هست البته ا و در استقلال سابقه ندارد که این موضوع هم ملاک نیست. مهم سابقه فوتبالی است که او در پاس فعالیت داشته و به خوبی همه مسائل برای او تعریف شده اند.

روشن درباره انتها کار احمد مددی در باشگاه استقلال گفت: مددی جایگاهی در استقلال نداشت و طرفداران با او مخالف بودند اما به آجرلو چنین دیدی ندارند و با او مخالف نیستند هر چند که کار سختی دارد اما موفقیت های ورزشی که داشته باعث دلگرمی طرفداران شده است.

پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط فرهاد مجیدی اسم کرد: استقلال شرایط خوبی ندارد و طبیعی است تیم هم نسبت به گذشته ضعیف تر شده است. البته من معتقدم او به خودش ظلم می نماید. آرامش در استقلال الان وجود ندارد و همین موضوع می توانست پاشته آشیل استقلال گردد. متاسفانه مجیدی غرور دارد و از بزرگ تر در کنار خودش بهره مند نمی گردد و همین موضوع باعث شده تا شرایطی خوبی نداشته باشد.

وی در انتها درباره عملکرد استقلال در فصل جابجایی تابستانی گفت: استقلال در دوره جابجایی بسیار ضعیف بسته شد و چندین بازیکن مهم خود را از دست داد؛ البته نه اینکه من به بازیکنان قبلی خیلی امیدوار باشم نه این طور نیست اما به نسبت بازیکنان فعلی کمی شرایط بهتری داشتند. با این حال تیم احتیاج به چند مهره دارد اما نکته جالب اینکه خیلی از بازیکنان هم برای استقلال ناز می نمایند در صورتی که مسئولان باشگاه باید بدانند هر بازیکنی که ناز کند جایی در تیم ندارد. این مسائل در استقلال جا نفتاده و مسائل زیادی هم به وجود آورده است. این باشگاه 40 میلیون طرفدار دارد و تک تک آنها هم پشت این تیم هستند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مدیران استقلال در 15 سال اخیر به مسائل ریشه ای توجهی نداشتند؛ آجرلو طرفداران را دلگرم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران استقلال در 15 سال اخیر به مسائل ریشه ای توجهی نداشتند؛ آجرلو طرفداران را دلگرم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید