مشتریان Old Navy می گویند در دوران پاندمی بسته ها تحویل داده نمی شوند و گم می شوند

به گزارش وبلاگ شماره 3443، بسیاری از مشتریان اولد نیوی نگرانی خود را نسبت به سفارش هایی که آنلاین ثبت می شوند گزارش نموده و گفته اند بسته ها در میان پاندمی کروناویروس تحویل داده نمی شوند یا نمی توان آن ها را ردیابی کرد.

مشتریان Old Navy می گویند در دوران پاندمی بسته ها تحویل داده نمی شوند و گم می شوند

کن مور از انتاریو به گلوبال نیوز گفت روز هفتم ژوئن یک سفارش حدود 600 دلاری از این خرده فروش لباس آمریکایی به صورت آنلاین ثبت کرد. ایمیلی که او دریافت کرد می گفت سفارش نوزدهم ژوئن می رسد.

وقتی بسته نرسید، مورد گفت سعی کرد با خط خدمات مشتری اولد نیوی تماس بگیرد و بعد ایمیل فرستاد و پرسید سفارشش کجاست؟

وقتی مور پاسخی دریافت نکرد سعی داشت با سرویس پست تماس بگیرد تا ببیند می تواند سفارش را به وسیله شماره ای که اولد نیوی داده بود ردگیری کند؛ اما پست گفت در حال حاضر به خاطر یک مشکل سفارش های اولد نیوی را تحویل نمی دهد.

مور گفت می خواهد پولش را پس بگیرد و افزود: به نظرم الان دارند از شرایط کووید-19 سوء استفاده می نمایند و خدمات ضعیف ارایه می دهند.

ظاهرا مور تنها نیست. صفحه فیس بوک این شرکت پر از کامنت هایی از دیگر مشتریان است که تجربه های مشابهی را توصیف می نمایند.

یکی از مشتریان گفت در ماه مه سفارشی ثبت نموده که هنوز از راه نرسیده است. مشتریان گفتند خدمات مشتری شرکت به ایمیل و تماس تلفنی پاسخ نمی دهد، حتی اگر چند ساعت فرد پشت خط بماند.

یک مشتری دیگر نوشت: خدمات مشتری شان افتضاح است. بیش از یک ماه پیش چیزی آنلاین سفارش دادم و هنوز چیزی دریافت ننموده ام. سریع از کارت اعتباری شما پول کم می نمایند اما هیچ کاری درباره سفارش تان انجام نمی گردد. من 2-3 ساعت پای تلفن بودم و بعد گوشی را روی من قطع کردند!

یادداشتی که روی وبسایت اولد نیوی قرار گرفته می گوید شرکای ارسال این شرکت در حال حاضر به خاطر میزان بالای غیرعادی سفارش ها با اختلال روبرو شده اند.

در این پیام آمده: سفارش شما ممکن است دیرتر از تاریخ تحویل تخمین زده شده اولیه از به دستتان برسد.

منبع: ایرونی ها

به "مشتریان Old Navy می گویند در دوران پاندمی بسته ها تحویل داده نمی شوند و گم می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشتریان Old Navy می گویند در دوران پاندمی بسته ها تحویل داده نمی شوند و گم می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید