پرسپولیس به حضور عیسی آل کثیر در فینال لیگ قهرمانان امیدوار شد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، تهران (پانا) - پرسپولیس با ارسال لایحه اعتراض خود به دادگاه بین المللی حکمیت ورزش، به حضور عیسی آل کثیر در فینال لیگ قهرمانان امیدوار شد.

پرسپولیس به حضور عیسی آل کثیر در فینال لیگ قهرمانان امیدوار شد

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و با اعلام امیرساعد وکیل، لایحه باشگاه پرسپولیس در اعتراض به تصمیم کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد محرومیت عیسی آل کثیر به ثبت رسید.

درخواست باشگاه از دیوان داوری ورزش (CAS) این است که طی یک فرآیند رسیدگی سریع و فوری، در وهله اول تا زمان مشخص تکلیف نهایی، دستور موقت برطرف محرومیت مهاجم پرسپولیس را صادر نمایند تا این بازیکن حق شرکت در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 را به دست بیاورد.

خواست دوم باشگاه پرسپولیس از دیوان داوری ورزش این است که تصمیم کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر سوءبرداشت از رفتار عیسی آل کثیر به عنوان رفتاری نژادپرستانه یا مصداقی از نژادپرستی را آنالیز نموده و این طرز تلقی رد گردد تا آل کثیر در این پرونده، از محرومیت انضباطی تبرئه گردد.

با توجه به کوشش های وکیل باشگاه پرسپولیس این امیدواری قبل از تاریخ برگزاری فینال در روز 29 آذر وجود دارد که دیوان داوری ورزش (CAS) به موضوع اعتراض و لایحه حقوق باشگاه پرسپولیس رسیدگی نموده و رای مطلوبی را صادر کند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پرسپولیس به حضور عیسی آل کثیر در فینال لیگ قهرمانان امیدوار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس به حضور عیسی آل کثیر در فینال لیگ قهرمانان امیدوار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید