پسر مارادونا: هر کسی مسی و مارادونا را مقایسه کند فوتبال بلد نیست

به گزارش وبلاگ شماره 3443، خبرنگاران - دیگو جونیور، پسر دیگو مارادونای افسانه ای، پس از شکست ناامیدکننده آرژانتین در بازی ابتدایی مقابل عربستان سعودی مصاحبه کرد.

پسر مارادونا: هر کسی مسی و مارادونا را مقایسه کند فوتبال بلد نیست

به گزارش وبلاگ شماره 3443، دیگو جونیور در میان اظهارات خود، خطاب به لیونل مسی حرف های تند و تیزی زد و گفت که به نظر او مسی هم سطح پدرش نیست.

در حالیکه آرژانتین جزو تیم های مدعی قهرمانی تلقی می شد، روز سه شنبه در آغازی فاجعه بار در مقابل عربستان سعودی با نتیجه 2-1 بازنده شد. در عوض عربستانی ها به علت این پیروزی حسابی جشن گرفتند.

مارادونا جونیور با رادیو مارته در زادگاهش ایتالیا مصاحبه کرد و در خصوص نتیجه ویرانگر آرژانتین و مقایسه مسی و پدرش صحبت کرد. دیگو جونیور گفت: افرادی که مسی و پدرم را مقایسه می نمایند، فوتبال نمی فهمند. ما در خصوص دو سیاره متفاوت حرف می زنیم. البته فعلا هنوز از مسی قطع امید نکرده ام.

آرژانتین پس از شکست دردناکش باید هرچه زودتر خودش را جمع و جور کند و آماده بازی دوم گردد. همانطور که دیگو می گوید این فوتبال است و همواره سورپرایز دارد.

دیگو جونیور ادامه داد: از این شکست خیلی ناراحت شدم. باورم نمی گردد این رخ داد. شکست در برابر عربستان سعودی ذهنی بود. آنها ترسیده بودند. ولی فوتبال همین است، گاهی اوقات در برابر حریفان بسیار ضعیف تر می بازید.

دیگو آرماندو مارادونا سیناگرا (ناپل، 1986) پسر ایتالیایی مارادونا و حاصل رابطه او با کریستینا سیناگرا است. مارادونا در سال 2016 یعنی چهار سال قبل از مرگش با پسرش آشنا شد، اما پدر و پسر در این چند سال کوتاه رابطه خوبی باهم برقرار کردند.

منبع: فرارو

به "پسر مارادونا: هر کسی مسی و مارادونا را مقایسه کند فوتبال بلد نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پسر مارادونا: هر کسی مسی و مارادونا را مقایسه کند فوتبال بلد نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید