کاخ برادر بن لادن در محله اعیان نشین نیویورک به فروش گذاشته شد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، برادر ناتنی و عظیم تر اسامه بن لادن کاخ خود در محله بل ایر را که بعد از حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 به مدت 20 سال ترک نموده بود، برای فروش گذاشته است.

کاخ برادر بن لادن در محله اعیان نشین نیویورک به فروش گذاشته شد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، ابراهیم بن لادن کاخ خود به آدرس پلاک 634 خیابان استون کنیون را به قیمت 28 میلیون دلار به فروش گذاشته است. او این کاخ را در سال 1983 به بهای 1.65 میلیون دلار خرید که با توجه به نرخ تورم، به قیمت امروز معادل 5.5 میلیون دلار است.

این برادران ناتنی تنها دو فرزند از 56 فرزند پدرشان محمد بن لادن اند. به گزارش نشریه ونیتی فیر گفته می گردد که او در مجموع 22 زن داشته است.

در آگاهی فروش این کاخ نوشته اند: آماده برای بازسازی؛ مالک 20 سال گذشته را اینجا نبوده است.

بن لادن بعد از نقشی که برادر ناتنی اش در طراحی حملات تروریستی 11 سپتامبر ایفا کرد و به مرگ دو هزار و 977 نفر منجر شد، می ترسید به خانه خود در ایالات متحده بازگردد. در زمان وقوع این فاجعه، ابراهیم بن لادن خارج از کشور به سر می برد و از آن موقع تا به امروز هرگز به آمریکا بازنگشته است.

او در این خانه با همسر سابق خود، کریستین هارطونیان سینای، شخصیتی بانفوذ در عرصه اجتماعی، زندگی می کرد که بعدتر با جیسون سینای، موسیقی دان، ازدواج کرد.

ظاهرا از وقتی بن لادن این خانه را (در لس آنجلس، کالیفرنیا) ترک نموده، آن را برای مقاصد مختلفی اجاره داده است.

منبع: فرارو

به "کاخ برادر بن لادن در محله اعیان نشین نیویورک به فروش گذاشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ برادر بن لادن در محله اعیان نشین نیویورک به فروش گذاشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید