کاخ سفید: هنوز گامی برای بازگشت به برجام برنداشته ایم، امروز تصمیمی در مورد بازگشت به برجام اتخاذ نمی شود

به گزارش وبلاگ شماره 3443، سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت متبوعش هنوز گامی برای بازگشت به برجام برنداشته است و در نشست امروز شورای امنیت ملی آمریکا نیز تصمیمی در این زمینه اتخاذ نخواهد شد.

کاخ سفید: هنوز گامی برای بازگشت به برجام برنداشته ایم، امروز تصمیمی در مورد بازگشت به برجام اتخاذ نمی شود

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ شماره 3443، جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید خاطرنشان کرد که دولت متبوعش هنوز گامی برای بازگشت به برجام برنداشته و فعلاً در حال مشورت با متحدان خود به منظور تصمیم گیری در این زمینه است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ شماره 3443 بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ شماره 3443 بخوانید. (کلیک کنید)

سخنگوی کاخ سفید همچنین تأکید کرد: نشست امروز شورای امنیت ملی آمریکا به طور کلی در خصوص مسائل خاورمیانه است و مسئله ایران و بررسی چگونگی بازگشت به برجام نیز بخشی از آن خواهد بود.

وی بیان کرد: این نشست بدون حضور جو بایدن رئیس جمهور آمریکا برگزار می شود و قرار نیست طی آن تصمیمی در خصوص بازگشت به برجام اتخاذ شود.

قتل خاشقجی یک جنایت وحشتناک بود

جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید در ادامه نشست خبری قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول را که در اواخر سال 2018 رخ داد جنایتی وحشتناک خواند و خاطرنشان کرد که دولت بایدن آمادگی دارد گزارشی محرمانه را در این زمینه به کنگره آمریکا ارائه دهد.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاخ سفید: هنوز گامی برای بازگشت به برجام برنداشته ایم، امروز تصمیمی در مورد بازگشت به برجام اتخاذ نمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید: هنوز گامی برای بازگشت به برجام برنداشته ایم، امروز تصمیمی در مورد بازگشت به برجام اتخاذ نمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید