کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی می نماید؟

به گزارش وبلاگ شماره 3443، آخرین اخبار حاکی از آن است که احتمال کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران از فوتبال خداحافظی کند.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی می نماید؟

به گزارش وبلاگ شماره 3443 ، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان به تصمیم از سرگیری رقابت های لیگ برتر در شرایط فعلی واکنش نشان داد.

سایت باشگاه تراکتور متنی را به نقل از مسعود شجاعی در رابطه با آغاز مجدد لیگ برتر منتشر نموده که این متن به توضیح زیر است:

با توجه به تصمیم مسئولان امر برای آغاز دوباره مسابقات فوتبال، لازم است متولیان ورزش کشورمان، به ویژه مسئولان فدراسیون فوتبال به سئوالات ذیل پاسخ دهند.

1. دلیل این همه اصرار و پافشاری برای از سرگیری مسابقات لیگ برتر فوتبال براساس چه استدلالی است؟

2. آیا راه چاره و چاره ای برای عواقب احتمالی ناشی از آغاز دوباره مسابقات اندیشیده شده است؟

3. آیا به تبعات و بار روانی ناشی از این موضوع که ممکن است یکی از حدود 400 بازیکن شاغل در لیگ برتر و بیش از 300 عضو کادرفنی و پشتیبانی تیم ها، جانشان را در اثر بیماری کرونا از دست بدهند، اندیشیده اید؟

بنده به عنوان فردی که چند سالی است خاک این فوتبال را خورده و شرایط مختلف را تجربه نموده ام، پیشنهاد می کنم که متولیان امر جلسه ای فوری با مدیران تمامی باشگاه ها برگزار نموده و در فضایی محبت آمیز، تصمیمی که به صلاح همه باشد، بگیرند.

بدیهی است در حال حاضر سلامتی تمامی انسان ها و همچنین ما ورزشکاران که قرار است در معرض این بیماری کشنده قرار بگیریم، مهم تر و ضروری تر از هر امر دیگری است.

خبر دیگر در رابطه با شجاعی این است که وی احتمالا از فوتبال خداحافظی کند. او که متولد 1363 است در کنار جواد نکونام تنها بازیکنانی هستند که سابقه حضور در لالیگای اسپانیا را دارند.

منبع: جام جم آنلاین

به "کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید