آخرین شرایط فروش متری مسکن در تهران ، ارسال جزئیات طرح به شورای شهر برای آنالیز

به گزارش وبلاگ شماره 3443، مدتی است که شهرداری تهران ایده فروش متری مسکن را مطرح نموده است اما اطلاعاتی از جزئیات این طرح در دسترس نیست

آخرین شرایط فروش متری مسکن در تهران ، ارسال جزئیات طرح به شورای شهر برای آنالیز

به گزارش وبلاگ شماره 3443 مهدی عباسی در خصوص پایان فروش متری مسکن در تهران به وسیله شهرداری تهران، گفت: این مهم احتیاج به مصوبه شورای شهر دارد و هنوز لایحه آن به کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران که کمیسیون تخصصی حوزه شهرسازی است، ارسال نشده است.

وی با بیان اینکه تا قبل از ارسال این لایحه به شورای شهر نمی توانیم در خصوص ابعاد این موضوع مطلبی را بیان کنیم، گفت: شهرداری تهران در یک دوره این موضوع را دنبال نموده که پروژه موفقی هم نبوده است و حالا باید ببینیم در پروژه نو فروش متری مسکن چه شرایط و ویژگی هایی را لحاظ کردند که بتوانند نگرانی های شورا در خصوص تکرار عدم موفقیت گذشته در این زمینه را پاسخ دهند.

عباسی تاکید نمود: این موضوع یکبار طرح شده اما قرار بر این است ابعاد و جزئیات طرح را به کمیسیون ارسال نمایند و طرح، مورد آنالیز کمیسیون قرار بگیرد.

مدتی است که شهرداری تهران ایده فروش متری مسکن را مطرح نموده است اما اطلاعاتی از جزئیات این طرح در دسترس نیست و هنوز لایحه ای جهت آنالیز و تصویب به شورای اسلامی شهر تهران ارسال نشده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین شرایط فروش متری مسکن در تهران ، ارسال جزئیات طرح به شورای شهر برای آنالیز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط فروش متری مسکن در تهران ، ارسال جزئیات طرح به شورای شهر برای آنالیز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید