تقوی: هیچ چیز درباره لیگ برتر والیبال قطعی نیست

به گزارش وبلاگ شماره 3443، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال گفت: فدراسیون والیبال پروتکل های بهداشتی را به تیم ها ابلاغ نموده است که تیم ها برای آغاز تمرینات خود باید آن ها را رعایت نمایند.

تقوی: هیچ چیز درباره لیگ برتر والیبال قطعی نیست

میلاد تقوی در گفت وگو با وبلاگ شماره 3443، در واکنش به این موضوع که چرا تا کنون خبری از انجام تست های پزشکی میان باشگاه های والیبال کشور نیست؟ شرح داد: واقعیت این است که بعد از موج دوم شیوع ویروس کرونا در کشور، باز هم در حال آنالیز تاریخ های اعلام شده برای مسابقات داخل کشور هستیم. حتی تاریخی هم که برای مسابقات لیگ اعلام شده پیشنهادی است و باید ببینیم که مورد تایید ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا قرار می گیرد یا خیر. با این وجود امیدواریم که از نیمه شهریور ماه لیگ را شروع کنیم.

او همچنین در اکنش به این موضوع که به نظر می رسد فدراسیون باید نظارت جدی تری بر انجام تست های پزشکی باشگاه ها داشته باشد؟ اظهار کرد: در خصوص اصول بهداشتی لازم برای برگزاری تمرینات تیم ها، ابلاغیه ای از طرف معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش به فدراسیون ارسال شد که فدراسیون آن ابلاغیه را در اختیار هیات های استانی و باشگاه ها قرار داد. با این وجود قطعا این پیشنهاد را در نظر گرفته و نظارت کافی را برای اجرای درست این موضوع انجام می دهیم.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال، در پاسخ به این سوال که طبق ابلاغیه مطرح شده تیم ها موظفند چگونه از بازیکنان خود تست بگیرند؟ شرح داد: بعضی تیم ها قصد دارند تمرینات خود را شروع نمایند که آن ها باید پروتکل های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت و ورزش را رعایت نمایند، اما در حال حاضر هیچ چیز درباره لیگ برتر والیبال قطعی نیست که فدراسیون بتواند به این موضوع ورود کند.

او اضافه کرد: اگر در فوتبال تستی گرفته می گردد، به دلیل آن است که لیگ آن ها قطعا در تاریخ اعلام شده برگزار می گردد، اما فعلا تکلیف لیگ والیبال تعیین نیست. با همه این صحبت ها اگر قرار است تیمی تمرینات خود را شروع کند، باید همه دستورات پزشکی ستاد ملی مبارزه با کرونا را رعایت کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقوی: هیچ چیز درباره لیگ برتر والیبال قطعی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقوی: هیچ چیز درباره لیگ برتر والیبال قطعی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید