حضور 63 شرکت دانش بنیان در زون سلامت و بهداشت

به گزارش وبلاگ شماره 3443، مسئول زون سلامت و بهداشت در رینوتکس 2023 با بیان اینکه سال جاری 63 شرکت در زون سلامت و بهداشت رینوتکس 2023 حضور دارند، اظهار کرد: محصولات این شرکت ها متشکل از تجهیزات پزشکی و مواد اولیه دارویی بوده است.

حضور 63 شرکت دانش بنیان در زون سلامت و بهداشت

رامین اسکندانی در حاشیه رینوتکس 2023، گفت و گو با شنبه مگ، گفت: سال جاری نمایشگاه رینوتکس نسبت به سال های قبلی پربار تر بود و بیشتر محصولات دانش بنیان تازه و نوآورانه در آن ارائه شد.

وی از حضور شرکت های متعدد دانش بنیان برای ارائه محصولات دانش بنیانی در رینوتکس ابزار امیداوری کرد.

مسئول زون سلامت و بهداشت در رینوتکس با اشاره به رونمایی از 7 محصول در زون سلامت و بهداشت، تشریح کرد: 6 محصول رونمایی شده مربوط به حوزه تجهیزات پزشکی بوده و یک مورد نیز مربوط به مکمل غذایی کودک است که برای اولین بار در کشور به روش فریز درای رونمایی شد.

اسکندانی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به حضور شرکت دارو گستر ساوا شفا ژن به عنوان شرکت دانش بنیان در رینوتکس 2023، اظهار کرد: سال جاری شرکت شفاژن محصولات خود را در رینوتکس 2023 نیز ارائه داده است.

وی با اشاره به رونمایی محصول تازه شرکت ساوا شفاژن، گفت: غذای فریزدرای شده کودک برای استفاده رنج سنی مختلف در رینوتکس 2023 به وسیله شرکت رونمایی شد.

مسئول زون سلامت و بهداشت در رینوتکس ادامه داد: غذای کودک برای بچه ها از 6 ماهگی تا یک سالگی، از یک تا سه سالگی و بالای سه سال می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به تفاوت غذای کودک فراوری شده به وسیله شرکت ساوا شفاژن در مقایسه با سایر محصولات مشابه، گفت: ترکیبات غذای فراوری شده به وسیله شرکت شفاژن غذای کاملی برای بچه ها است و بار میکروبی درآن صفر است.

وی اعلام کرد: از پودر ماهی خاوریار در تمامی محصولات غذای کودک استفاده شده است.

لازم به ذکر است؛ نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس2023) همزمان با اولین نمایشگاه رینوفست و هم چنین رویداد جایزه ملی فناوری ایران از 14 تا 17 آذر در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار گردید.

منبع: مجله شنبه

به "حضور 63 شرکت دانش بنیان در زون سلامت و بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 63 شرکت دانش بنیان در زون سلامت و بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید