خبرنگاران یاری 911 میلیارد تومانی خیرین به ایتام در سال گذشته

به گزارش وبلاگ شماره 3443، تهران - خبرنگاران - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: بر اساس آمار و اطلاعات جمع آوری شده، خیرین و نیکوکاران کشور سال گذشته مبلغ 911 میلیارد تومان به ایتام یاری نموده اند.

خبرنگاران یاری 911 میلیارد تومانی خیرین به ایتام در سال گذشته

سید مرتضی بختکمک روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ شماره 3443 با بیان اینکه اکنون 710 هزار و 265 حامی فعال در سطح کشور داریم، اضافه کرد: این تعداد حامی از 294 هزار و 43 فرزند یتیم حمایت می نمایند.

وی با تاکید بر اینکه اکنون 24 هزار و 432 فرزند مشمول طرح اکرام نیز منتظر دست های مهربان خیرین نیکوکار هستند، توضیح داد: امیدوارم اصحاب رسانه همچون گذشته در این مورد نیز با ارائه اخبار و اطلاعات شفاف در مورد جذب هرچه بیشتر کمک های مردمی ، کمک رسان کمیته امداد باشند.

بختکمک با بیان اینکه به دنبال جذب هرچه بیشتر حامیان نیکوکار هستیم، در مورد خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا نیز گفت: خانواده های تحت پوشش آسیب دیده از کرونا نگران نباشند زیرا از ارائه کوچکترین خدمتی به آنان دریغ نخواهیم کرد.

رئیس کمیته امداد امام(ره) با قدردانی از دستگاه های کمک رسان به خانواده نیازمندان آسیب دیده از بیماری کرونا گفت: بنیاد مستضعفان تا به امروز کمک های بلاعوض بسیار خوبی در جهت برطرف محرومیت و کمک به خانواده های تحت پوشش و نیازمند آسیب در بیماری کرونا ارائه نموده که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی همچنین با قدردانی از ستاد اجرایی حضرت امام(ره) به لحاظ کمک های آن ستاد به اقشار آسیب پذیر و تحت پوشش کمیته امداد گفت: ایجاد اشتغال پایدار با هدف توانمندسازی خانواده های بی سرپرست از مهمترین دغدغه های ما است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران یاری 911 میلیارد تومانی خیرین به ایتام در سال گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یاری 911 میلیارد تومانی خیرین به ایتام در سال گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید