فرایند اجرایی پروژه احداث تله کابین یاسوج پس از 8 سال راکد بودن سرعت می گیرد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سطح ملی مسائل اجرای این پروژه پیگیری شده و فرایند اجرای تله کابین یاسوج سرعت می گیرد.

فرایند اجرایی پروژه احداث تله کابین یاسوج پس از 8 سال راکد بودن سرعت می گیرد

مجید صفایی در بازدید از پروژه در حال احداث تله کابین یاسوج با بیان اینکه این پروژه یکی از برنامه های مهم این اداره کل است، افزود: در سطح ملی مسائل اجرای این پروژه پیگیری شده و فرایند اجرای تله کابین یاسوج سرعت می گیرد.

وی اظهار کرد: امیدواریم با افتتاح این پروژه مهم سرمایه گذاری گام های اساسی در حوزه رونق توسعه گردشگری استان برداشته شود.

سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه توسعه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد دغدغه مسئولان استان به خصوص استاندار محترم استان است، شرح داد: این پروژه بعد از حدود هشت سال راکد بودن دوباره با حمایت مسئولان استانی و کشوری عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

صفایی با بیان این که با پیگیری های اجرا شده 200 میلیارد ریال اعتبار به این پروژه اختصاص یافته است، گفت: این اعتبار از محل صندوق توسعه ملی پیش بینی شده است.

وی تاکید کرد: پیش بینی می شود این پروژه در تابستان 99 برای خدمات دهی به گردشگران در مرکز کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری برسد.

به گزارش وبلاگ شماره 3443، سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد از پروژه در حال احداث تله کابین یاسوج بازدید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فرایند اجرایی پروژه احداث تله کابین یاسوج پس از 8 سال راکد بودن سرعت می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند اجرایی پروژه احداث تله کابین یاسوج پس از 8 سال راکد بودن سرعت می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید