سیزده بدر امسال 77 مصدوم داشت

به گزارش وبلاگ شماره 3443، رئیس اورژانس 115 کهگیلویه وبویراحمد گفت: در 24 ساعت گذشته 245 ماموریت اورژانسی با 77 مصدوم وجود داشت که بویراحمد و دنا پیشتاز ماموریت های اورژانسی بودند.

سیزده بدر امسال 77 مصدوم داشت

جهانبخش وحدت نژاد گفت: در 24 ساعت گذشته، اورژانس 115 استان بالغ بر 245 ماموریت اورژانسی و اعزام آمبولانس داشت که 62 درصد از این ماموریت ها در دو شهرستان بویراحمد و دنا بوده است.

او با بیان اینکه در مجموع در محور های مواصلاتی استان 44 مورد تصادف رخ داده و این تصادفات 77 مصدوم بر جای گذاشته که از طریق آمبولانس های اورژانس 115 به مراکز در مانی اعزام شده اند.

وحدت نژاد با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته هیچ گونه فوتی بر اثر تصادف گزارش نشده است، ضمن تقدیر از همکارن خود که بصورت شبانه روزی به مردم خدمات اورژانسی ارائه می دهند، از هم استانی ها درخواست کرد با توجه به افزایش تردد در راستا های مواصلاتی استان با رعایت اصول ایمنی در رانندگی از بروز حوادث برای خود و دیگران بکاهند.

رئیس اورژانس 115 استان به حادثه تلخ و دلخراش فوت دو خواهر در شهرستان بهمئی در اثر غرق شدگی اشاره و توصیه کرد: با شروع فصل گرما حتما نکات ایمنی در خصوص پیشگیری از غرق شدگی را رعایت کنید.

وبلاگ شماره 3443 کهگیلویه و بویراحمد یاسوج

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سیزده بدر امسال 77 مصدوم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیزده بدر امسال 77 مصدوم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید