صداوسیما می تواند حلقه وصل ملت و دولت باشد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، تهران (پانا) - معاون اول رئیس جمهور در پیامی به پیمان جبلی، انتصاب وی را به اسم رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

صداوسیما می تواند حلقه وصل ملت و دولت باشد

متن پیغام محمد مخبر به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر پیمان جبلی

انتصاب شایسته جنابعالی به اسم رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که بیانگر اعتماد رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) است را تبریک می.گویم.

امیدوارم در دوران مسئولیت جنابعالی که دارای سوابق و خدمات ارزشمند، توانمندی علمی و تخصصی و روحیه تحول گرا و انقلابی هستید، شاهد توسعه و تعمیق هر چه بیشتر و موثرتر تعامل دولت و سازمان صدا و سیما در حل مسائل و مسائل مردم باشیم چرا که معتقدم سازمان صدا و سیما به مثابه پل ارتباطی و حلقه وصل ملت و دولت می تواند نقش معین کننده و بی بدیلی در انعکاس دغدغه ها مسائل و مطالبات مردم و تبیین دقیق برنامه ها، طرح ها و خدمات دولت ایفا کند و با امیدبخشی و اعتمادآفرینی به ایجاد و توسعه وحدت ملی برای حل مسائل و معضلات فراروی کشور و مردم یاری کند.

تداوم عزت و سربلندی آن جناب را در خدمت به کشور، مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مزید توفیق تان در مسئولیت خطیری که عهده دار شده اید را از خداوند منان مسالت دارم.

در سرانجام لازم می دانم از خدمات ارزنده و صادقانه برادر متعهد و انقلابی جناب آقای دکتر علی عسگری در دوران مسئولیت ریاست آن سازمان هم قدردانی و سپاسگزاری نمایم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "صداوسیما می تواند حلقه وصل ملت و دولت باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صداوسیما می تواند حلقه وصل ملت و دولت باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید