موافقت کمیسیون عمران با کلیات لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی

به گزارش وبلاگ شماره 3443، سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای این کمیسیون با کلیات لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت اطلاع داد.

موافقت کمیسیون عمران با کلیات لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی

عبدالجلال ایری در گفت وگو با وبلاگ شماره 3443، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، بیان نمود: در جلسه امروز کمیسیون کلیات لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت مصرف سوخت مورد بحث و آنالیز نهاده شد. شرایط حمل و نقل عمومی یکی از معیارهای مهم برای ارزیابی مقدار توسعه یافتگی یک کشور است اما متاسفانه در داخل کشور شاهد مسائل بسیار زیادی در این حوزه هستیم. پس از آنالیز و بحث پیرامون این لایحه اعضای کمیسیون با کلیات آن موافقت کردند.

وی در ادامه اظهار کرد: بعلاوه در جلسه امروز کلیات طرح کاهش تعرفه بنگاه های معاملاتی هم مورد آنالیز نهاده شد. ما شاهد هستیم که وابستگی حق الزحمه ای بنگاه های معاملات ملکی با قیمت ملک زمینه افزایش قیمت مسکن را فراهم می نماید.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی توضیح داد: در نهایت اعضای کمیسیون عمران مجلس با کلیات این طرح موافقت نموده و مقرر شد در کمیته مخصوص این طرح به نحوی مورد آنالیز و چکش کاری قرار گیرد که رابطه تعرفه بنگاه های معاملاتی با قیمت ملک قطع شده و شیوه دیگری برای دریافت حق الزحمه آنها معین گردد.

وی اضافه نمود: در ادامه کلیات طرح اصلاح ماده 101 قانون شهرداری ها مورد آنالیز نهاده شد که در نهایت اعضای کمیسیون با کلیات آن مخالفت کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "موافقت کمیسیون عمران با کلیات لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موافقت کمیسیون عمران با کلیات لایحه اصلاح قانون توسعه حمل و نقل عمومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید