نگاهی به فولکس واگن آماروک

به گزارش وبلاگ شماره 3443، وسایل نقلیه تجاری فولکس واگن اطلاعات مشخصات فنی و قیمت های خودروی آماروک تازه را برای بازار انگلستان اعلام نموده است. این پیکاپ لوکس در چهار نسخه Life، Style، PanAmericana و Aventura در دسترس است و قیمت آن از 33,000 پوند آغاز می گردد.

نگاهی به فولکس واگن آماروک

قسمت جلویی آماروک تازه به خاطر تیرهای افقی جسورانه در گریل بالای رادیاتور ویژگی خاصی دارد، در حالی که قسمت عقب با چراغ های عقب تازه (C-شکل) به تمایز می رسد. طول و محور عقب بلندتر آماروک تازه باعث افزایش فضای داخل کابین می گردد، در حالی که برآمدگی کوتاهتر قابلیت خودرو بر روی مسیرهای غیر آسفالتی را بهبود می بخشد. افزودنی های تازه فناوری - شامل 30 ویژگی یاری راننده - و آماروک نسل دوم، بخشی از نسل تازه پیکاپ های لوکس را تعریف مجدد می نماید و برای مشتریانی که در پی راحتی بدون فداکاری قابلیت حمل بار یا مهارت رانندگی در مسیرهای غیر آسفالتی هستند، همراه قابل اعتمادی را ارائه می دهد.

نسخه مبتدی آماروک Life بر روی راحتی تمرکز دارد و شامل چرخ های آلومینیومی نقره ای Combra به قطر 17 اینچ، چراغ های جلوی LED، صفحه نمایش اینفوتینمنت به قطر 10 اینچ و ویژگی ایمنی کلیدی سیستم دوربین دید عقب است.

آماروک Style ویژگی های آماروک Life را تقویت می نماید و با افزودن طراحی بیشتر به ظاهر، شامل چرخ های آلومینیومی نقره ای Amadora به قطر 18 اینچ، یک نوار استایل کروم و پله های جانبی سیاه با درجه کروم برای حس بیشتری از لوکسیته است. بعلاوه شامل صفحه نمایش اینفوتینمنت مرکزی به قطر 12 اینچ با ناوبری به همراه ویژگی های امنیتی اضافی مانند دوربین 360 درجه Area View است.

آماروک PanAmericana ویژگی های قابلیت رانندگی در مسیرهای غیر آسفالتی را برجسته می سازد. سیستم محوری شامل قفل اتوماتیک عقب، محافظ زیر خودرو و سیستم آماده باش تعلیق راحت را داراست. چرخ های آلومینیومی سیاه Amadora به قطر 18 اینچ و یک بامپر لوکس با درجه سیاه ‘X نیز به بهبودهای طراحی یاری می نمایند.

آماروک Aventura بهترین نسخه در زمینه طراحی است، با چرخ های آلومینیومی نقره ای Varberg به قطر 21 اینچ، آینه های بیرونی و دستگیره های در با پوشش کروم و یک بامپر لوکس با درجه نقره ‘X.

تمام آماروک های تازه بعلاوه به صورت استاندارد با تعهد 5+ ولکس واگن وسایل نقلیه تجاری ارائه می شوند که به مشتریان پنج سال آرامش خاطر با پنج سرویس (سه تعویض روغن، دو تعویض روغن و بازرسی و سه معاینه فنی)، پنج سال گارانتی (توسعه یافته از سه سال گارانتی استاندارد) و پنج سال یاری رانندگی در جاده (توسعه یافته از سه سال یاری رانندگی استاندارد) ارائه می دهد.

منبع: فوت و فن / netcarshow.com

به "نگاهی به فولکس واگن آماروک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگاهی به فولکس واگن آماروک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید