پیشنهاد نمایندگان مجلس مبنی بر جلوگیری از واردات اقلام ورزشی

به گزارش وبلاگ شماره 3443 و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته سه شنبه میزبان مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و معاونان وی بودند.

پیشنهاد نمایندگان مجلس مبنی بر جلوگیری از واردات اقلام ورزشی

مجید نصیرایی سخنگوی کمیسیون فرهنگی در خصوص این نشست گفت: گزارشی از فعالیت های نظارت در حوزه ورزش، موفقیت های فدراسیون ها، اقدامات صورت گرفته و در دست اقدام مانند راه اندازی خانه جوانان و تقویت فعالیت های اجتماعی و فرهنگی از سوی وزیر ورزش و جوانان به کمیسیون ارائه شد.

وی اضافه کرد: همچنین سلطانی فر موضوع کادرسازی و فراهم کردن زمینه رشد جوانان و کاهش سن مدیریتی در وزارت ورزش را مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعضای کمیسیون مباحث و سوالاتی را در خصوص بحث اقتصاد و ورزش، نقش موثر ورزش در چرخه مالی جهان و برنامه وزارتخانه برای تحقق این موضوع در کشور و همچنین برنامه وزارتخانه برای کنترل واردات اقلام و کالاهای ورزشی و بهره مندی از تولیدات داخلی را مورد آنالیز قراردادند.

نماینده مردم فردوس و طبس در مجلس یازدهم یادآور شد: همچنین در این نشست طرح های فرهنگی در حوزه ورزش و جوانان، وام ازدواج، ماده 94 قانون برنامه ششم توسعه، ازدواج و مسکن جوانان و رویکردهای فرهنگی و سیاسی مجموعه خانه جوانان تبیین و حاضران نقطه نظرات خود را بیان کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیشنهاد نمایندگان مجلس مبنی بر جلوگیری از واردات اقلام ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد نمایندگان مجلس مبنی بر جلوگیری از واردات اقلام ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید