کنایه تند پیروانی به خرید جنجالی استقلال، بازیکنی که با یک تلفن مسیرش عوض می گردد به درد پرسپولیس نمی خورد، خدا را شکر بعضی نیامدند پرسپولیس

به گزارش وبلاگ شماره 3443، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر بعضی بازیکنان اصلا به پرسپولیس نیامدند. از آنها ممنون هستیم که نیامدند.

کنایه تند پیروانی به خرید جنجالی استقلال، بازیکنی که با یک تلفن مسیرش عوض می گردد به درد پرسپولیس نمی خورد، خدا را شکر بعضی نیامدند پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شماره 3443، افشین پیروانی در تبادل نظر با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: در شرایطی وارد ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خواهیم شد که در شرایط مسابقات رسمی قرار نداریم و این مساله کار را برای همه نمایندگان ایران سخت می نماید.

وی ادامه داد: متاسفانه برنامه مسابقات فوتبال ایران به شکلی است که نه تنها در این مرحله، بلکه در صورت صعود در مرحله بعدی هم بدون این که در شرایط مسابقات رسمی داخلی باشیم، حضور پیدا می کنیم. اگر برنامه ریزی به شکلی بود که حداقل چند مسابقه لیگ انجام بدهیم قطعا روی عملکرد بهتر تیم تاثیر می گذاشت، به ویژه که تیم ها تغییر و تحول داشته اند. این مشکل برای همه نمایندگان ایران وجود دارد. البته از سوی دیگر رقابت های فصل گذشته هم طولانی شد و این بحث، در ایجاد شرایط فعلی دخیل است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس درباره این که بازی های تدارکاتی چه قدر یاری خواهد نمود، اظهار داشت: تمرین جای بازی تدارکاتی را نمی گیرد و بازی تدارکاتی هم جای بازی رسمی را. با این وجود، برای یاری به تیم، هر کاری ضروری است را انجام می دهیم. بازیکنان و کادرفنی تمام کوشش خود را به کار گرفته اند. استقلال دوشنبه در حالی وارد این بازی می گردد که در عمل، در کوران مسابقات است. به قول آقای گل محمدی، این تیم سورپرایز این دوره از رقابت ها محسوب می گردد. بعلاوه یک مسابقه داریم که آن هم در خانه حریف است و باید در چمن مصنوعی بازی کنیم. ولی خب ما پرسپولیس هستیم. مسائلی را از سر گذرانده ایم که کمتر کسی فکرش را می کرد. این بار هم می رویم که نتیجه دلخواه خودمان را بگیریم و طرفداران را بار دیگر شادمان کنیم.

افشین پیروانی درباره ارزیابی خود از شرایط تیم در دوره جابجایی افزود: شکی نیست که پرسپولیس برای ادامه قهرمانی های پیاپی خود وارد مسابقات می گردد. نفرات خیلی خوبی را هم جذب کردیم که مهم ترین ویژگی آنها، این است که با قلب شان به پرسپولیس آمده اند. باید دید کدام یک از بازیکنان حاضر شده قید پول بیشتر را بزند و به تیمی برود که عاشقش است؟ چه بازیکنانی که از قبل در پرسپولیس بودند و چه آنهایی که تازه به جمع ما ملحق شده اند، رقم های بسیار بالاتر و گاه چند برابری را رد کردند برای این که به این پیراهن و تیمی برسند که شخصیت و ژن قهرمانی دارد.

وی توضیح داد: البته درباره رقابت نابرابر و ناعادلانه ای که بین تیم های دولتی و صنعتی وجود دارد، من همان شب جشن قهرمانی که همه در جشن و سرور بودند، صحبت کردم و هشدار دادم. همان شب گفتم، با بودجه و پشتیبانی اقتصادی دولتی که باشگاه های صنعتی دارند، رقابت خیلی سخت شده است. تعیین است چه پول هایی رد و بدل شد. می گویند با نام آنها بازار گرمی نموده اند ولی آن چه عیان است، چه حاجت به بیان است. وقتی بازیکنی که خودش پیام داد، آمد و صحبت کرد، یک دفعه پیشنهاد چند برابر را مطرح می نماید و می رود، معلوم است چه شرایطی حاکم است. پرسپولیس البته با کوشش مدیران باشگاه و کادرفنی و همکاری که بین آنها وجود دارد و از رموز موفقیت و قهرمانی بوده، بازیکنان مورد احتیاج را جذب کرد.

پیروانی در نهایت گفت: من اینجا اتفاقا می خواهم بگویم خدا را شکر بعضی بازیکنان اصلا به پرسپولیس نیامدند. از آنها ممنون هستیم که نیامدند. این نیامدن به نفع پرسپولیس است. در تمام این سال ها که در پرسپولیس بازیکن، مربی، سرمربی و مدیرتیم بوده ام، بازیکنی به کار پرسپولیس آمده است که جدای از بحث اقتصادی، با عشق و دلش، پرسپولیس را انتخاب نموده باشد. چنین بازیکنانی بیشتر می توانند به ما یاری نمایند. بازیکنی که با یک رقم بیشتر یا با یک تماس تلفنی، مسیرش عوض گردد به کار پرسپولیس نمی آید.

امین قاسمی نژاد از بازیکنانی بود که با پرسپولیس توافق کرد و قرار بود برای عقد قرارداد به باشگاه بیاید اما به یک باره به استقلال رفت. مهاجم فصل گذشته پدیده مشهد در حالی که در خانه بازیکن پرسپولیس به سر می برد شبانه با تماس صالح مصطفوی روبرو می گردد. گویا دستیار فرهاد مجیدی از قاسمی نژاد می پرسد کجاست؟ با شنیدن جواب این بازیکن که در منزل دوست پرسپولیسی اش است تعجب نموده و حتی او را به خانه اش دعوت می نماید.

مصطفوی با قاسمی نژاد کلی صحبت نموده و از علاقه سرمربی استقلال به سبک بازی می گوید و در نهایت این بازیکن را راضی می نماید که آبی پوش گردد. اتفاقی که حسابی یحیی گل محمدی، جعفر سمیعی و به ویژه دوست پرسپولیسی امین قاسمی نژاد را شگفت زده می نماید! به هر حال استقلالی ها در دقیقه 90 قاسمی نژاد را از تیم رقیب گرفتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کنایه تند پیروانی به خرید جنجالی استقلال، بازیکنی که با یک تلفن مسیرش عوض می گردد به درد پرسپولیس نمی خورد، خدا را شکر بعضی نیامدند پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه تند پیروانی به خرید جنجالی استقلال، بازیکنی که با یک تلفن مسیرش عوض می گردد به درد پرسپولیس نمی خورد، خدا را شکر بعضی نیامدند پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید