یک تیم ویژه برای نمایشگاه کتاب تشکیل شده است

به گزارش وبلاگ شماره 3443، جواد رسولی در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در زنجان با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب گفت: سال قبل نخستین تجربه برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران را داشتیم و کوشش کردیم عدالت ارتباطی را در کنار نقش عدالت فرهنگی محقق کنیم.

یک تیم ویژه برای نمایشگاه کتاب تشکیل شده است

وی با اشاره به اینکه سال جاری هم اداره کل پست استان زنجان آماده ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب توزیع مرسولات به شهرها و روستاهاست، اضافه نمود: هر بسته ای به مرکز برسد، روزانه به شهرستان ها ارسال می گردد و کوشش خواهیم کرد همزمان با نمایشگاه مجازی کتاب توزیع به موقع مرسولات را داشته باشیم.

مدیرکل پست استان زنجان با اشاره به اینکه با هدف تسریع در مبادله امانات پستی، خط مستقیم هاب پستی شمال غرب کشور به زنجان راه اندازی شده است، اضافه نمود: این خط پستی با هدف تسریع در مبادله امانات پستی استان های اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به زنجان راه اندازی شده است که همین امر توزیع مرسولات کتاب را هم تسریع خواهد نمود.

رسولی با اشاره به اینکه سال قبل 12 هزار مرسوله پستی در ایام نمایشگاه کتاب توزیع شد و همین امر اعتماد بین مردم را بیشتر کرد، اضافه نمود: با توجه به آشنایی که مردم، سال قبل با بحث پست کتاب پیدا کردند، پیش بینی می کنیم که سال جاری تعداد مرسولات 30 درصد افزایش پیدا کند و این آمار به 16 هزار مرسوله برسد.

وی با اشاره به اینکه در اداره کل پست استان زنجان یک تیم ویژه برای نمایشگاه کتاب تشکیل شده است تا مرسولات صادره و وارده سریعتر مشخص تکلیف گردد، اضافه نمود: امیدواریم همانند سال قبل عملکرد موفقی در بحث نمایشگاه کتاب داشته باشیم.

رسولی با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا تمایل مردم به خرید اینترنتی را بیشتر نموده است، گفت: حتی در زمان های غیر از نمایشگاه کتاب،بخشی از مرسولات پست، کتاب است و بعضی از کتابفروشی های شهر قرارداد ویژه با پست در این زمینه دارند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "یک تیم ویژه برای نمایشگاه کتاب تشکیل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک تیم ویژه برای نمایشگاه کتاب تشکیل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید