برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403

به گزارش وبلاگ شماره 3443، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403 صورت می گیرد.

برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403

علی رمضانی، قائم مقام و سخنگوی سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: تا به امروز دو جلسه اعضای شورای سیاست گذاری این نمایشگاه برگزار شده است که در جلسه نخست آن وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشته اند. در جلسه دوم مصوب شد که قائم مقام به عنوان سخنگو نیز ایفای نقش کند و مسئولان نمایشگاه نیز در تبیین امور جاری کمک کنند.

او افزود: در این جلسات مصوب شد که تاریخ برپایی نمایشگاه از نوزدهم تا بیست و نهم اردیبهشت 1403 باشد. همچنین حاضران بر تعامل هرچه بیشتر کمیته ها با یکدیگر تاکید کردند و برای غنای هر چه بیشتر و بهتر فعالیت آنها پیشنهاد تشکیل هیات های اندیشه ورز برای هر کمیته ارائه شد.

رمضانی ادامه داد: تسریع در اقدامات از جمله ثبت نام ناشران خارجی و داخلی از دیگر مصوبات این جلسات بود تا نمایشگاه در زمان مقرر و به بهترین نحو برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، سخنگو و قائم مقام سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در بخش دیگری از سخنان خود درباره مکان برگزاری این نمایشگاه نیز اشاره کرد: گزارش های آخرین بازدیدها از گزینه های موجود ارائه و مقرر شد تا شورای سیاست گذاری گزینه های موجود را در سریع ترین زمان ممکن بررسی کند تا درباره مکان برگزاری نیز تصمیم گیری شود.

به گفته رمضانی، مقرر شد پس از مشخص مدیران کمیته ها، در جلساتی موارد مربوطه به صورت جزئی تر بررسی شود. آسیب شناسی دوره های قبل و بررسی بهای اجاره غرفه ها نیز از دیگر مباحث مطرح شده در دو جلسه اعضای شورای سیاست گذاری سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بود.

منبع: همگردی

به "برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری نمایشگاه کتاب طی روزهای 19 تا 29 اردیبهشت 1403"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید