ترکیب احتمالی استقلال برابر نساجی در غیاب سربازها، بازگشت مجیدی به سیستم مورد علاقه با یک تغییر مهم

به گزارش وبلاگ شماره 3443، فرهاد مجیدی احتمالا امروز با سیستم مورد علاقه اش به مصاف نساجی خواهد رفت.

ترکیب احتمالی استقلال برابر نساجی در غیاب سربازها، بازگشت مجیدی به سیستم مورد علاقه با یک تغییر مهم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شماره 3443، هفته بیستم لیگ برتر امروز در حالی شروع می گردد که استقلال از ساعت 17 باید به مصاف نساجی در مشهد برود. تیم قائمشهری در این فصل شرایط میزبانی در خانه اش را ندارد و مجبور است بازی های خود را در مشهد برگزار کند.

تیم رکوردشکن مجیدی که با 47 امتیاز از 19 بازی در صدر جدول است امروز در غیاب 2 مدافع سربازش باید راه های بستن خط دفاعی و ادامه فرایند کلین شیت ها را پیدا کند. مجیدی البته در بازی قبلی هم بدون سیاوش و مرادمند بازی کرد اما فجرسپاسی اساسا برای دفاع آمده بود و تیمی نبود که روی دروازه استقلال خطرساز گردد. استقلال یک مدافع جوان هم با خودش به مشهد برده و گفته می گردد البته مجیدی قرار است بعد از مدت ها عارف غلامی را امروز در ترکیب اصلی تیمش قرار بدهد.

سرمربی آبی ها در بازی امروز مطابق بیشتر بازی های لیگ برتر حسین حسینی را درون دروازه قرار خواهد داد.

در خط دفاعی با توجه به غیبت مرادمند و یزدانی، مانند ملاقات قبل دانشگر و چشمی حضور خواهند داشت و البته عارف غلامی هم مثلث خط دفاعی استقلال را تکمیل خواهد نمود.

در خط میانی و در جناحین، جعفر سلمانی و صالح حردانی به میدان خواهند رفت. هافبک دفاعی آبی ها در این ملاقات زبیر نیک نفس و بازیساز استقلال هم همچنان مهدی پور خواهد بود. امیرحسین حسین زاده گزینه فرهاد مجیدی برای بازیکن پشت مهاجم است تا ستاره جوان استقلال به دو مهاجم این تیم در خط حمله یاری کند.

زوج خط حمله آبی ها هم علی رغم انتقاداتی که از ژستد می گردد همچنان با حضور این بازیکن و کوین یامگا شکل خواهد گرفت.

ترکیب احتمالی استقلال

حسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، عارف غلامی،صالح حردانی، جعفر سلمانی، ، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، رودی ژستد، امیرحسین حسین زاده و کوین یامگا

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ترکیب احتمالی استقلال برابر نساجی در غیاب سربازها، بازگشت مجیدی به سیستم مورد علاقه با یک تغییر مهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال برابر نساجی در غیاب سربازها، بازگشت مجیدی به سیستم مورد علاقه با یک تغییر مهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید