تعداد بالای مراجعه کاربران به پلتفرم های بومی

به گزارش وبلاگ شماره 3443، محمد خوانساری امروز در مراسم رونمایی از سامانه 1649 با اشاره به شرایط این چند ماه اخیر که سبب شد در دستگاه های ذیصلاح تصمیماتی درباره مسدودسازی پلتفرم های خارجی گرفته گردد، اظهار کرد: تصمیماتی که در این باره اتخاذ شد مشکلاتی را ایجاد کرد به این ترتیب تصمیم بر آن شد تا با معین مصوباتی مردم بتوانند کسب و کارهای از دست رفته خود را در پلتفرم های داخلی بازیابی نمایند.

تعداد بالای مراجعه کاربران به پلتفرم های بومی

وی اضافه نمود: مجموع این کوشش ها که به وسیله نمایندگان عضو کارگروه اقتصاد دیجیتال انجام شد منجر به تدوین آئین نامه ای در کوتاه ترین زمان ممکن شد که دولت نیز همکاری خوبی در تسریع مراحل داشت. آئین نامه های دولت دارای اولویت هایی به ویژه در این شرایط است که برای پیگیری نتایج کار با هدف مزیت بخشی سکوها جلسات مداومی برگزار می گردد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات تاکید نمود: حمایت های مختلفی از جمله مالی و تحقیقاتی صورت گرفته که بعضی تأمین شده و بعضی دیگر نیز در دست آنالیز و اجراست. ابعاد مختلفی در این آئین نامه برای ارائه مزیت ها و خدمات به وسیله مصوبات کارگروه اقتصاد دیجیتال برای باروری کسب و کارها لحاظ شده است.

وی گفت: در این مدت تعداد مراجعات کاربران بسیار بوده است که تبدیل به دغدغه ما برای ارائه خدمات شده است. با آمادگی های ایجاد شده خوشبختانه مسئله ای در زیرساخت های فنی نداشتیم. ما با همکاری سکوها توانستیم به مردم از نظر پاسخگویی سکوها اطمینان خاطر دهیم. در این شرایط خود سکوها نیز برنامه های بسیار خوبی برای خدمات رسانی بهتر در نظر دارند که یکی از آنها می تواند بسته های تبلیغاتی خوشامدگویی باشد که سکوها باید آن را مورد توجه ویژه قرار داده و در این باره شفاف سازی نمایند.

خوانساری ادامه داد: ما در این سامانه این ظرفیت را ایجاد کردیم تا با معرفی پتانسیل سکوها خدمات باکیفیت تری ارائه داده و فضای اخذ بازخورد در جهت برطرف چالش ها در قالب پنجره واحد حمایت از کسب و کارها ارائه گردد. اینها ظرفیت هایی است که با تعامل همه مجموعه ها در این مدت کوتاه شکل گرفته و امید داریم تداوم یابد.

وی در انتها بر ظرفیت های مزیت بخش سکوها تاکید نمود و گفت: سکوها ظرفیت های خود را به شکلی شفاف و روشن برای مردم ارائه دهند تا مردم افق روشن تری از فعالیت هایشان داشته باشند. ما هم همه کوشش خود را برای تحقق این ظرفیت ها انجام می دهیم. باید برای توسعه فناوری های بومی خود حداکثر استفاده از فرصت ها را داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تعداد بالای مراجعه کاربران به پلتفرم های بومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد بالای مراجعه کاربران به پلتفرم های بومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید