جزئیات محدودیت های شدید در شهر اهواز ، جلوگیری از حضور مردم در بلوارهای ساحلی

به گزارش وبلاگ شماره 3443، خبرنگاران/خوزستان معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به اعمال محدودیت های جدید در تمامی خیابان های اصلی شهر، از ممنوعیت فعالیت تاکسیرانی اهواز و جلوگیری از حضور مردم در بلوارهای ساحلی اطلاع داد.

جزئیات محدودیت های شدید در شهر اهواز ، جلوگیری از حضور مردم در بلوارهای ساحلی

علیرضا عالیپور در گفت وگو با وبلاگ شماره 3443 اظهار کرد: در پی اعلام تعطیلی 9 شهرستان خوزستان از جمله اهواز و شهرستان های اطراف، امروز یکشنبه به منظور تصمیم گیری برای نحوه اعمال محدودیت های تردد، جلسه شورای تامین شهرستان اهواز با حضور مسئولان شهرستان های همجوار به صورت مشترک در فرمانداری اهواز تشکیل شد. بر اساس مصوبات این جلسه، مجددا محدودیت های شدید ترافیکی و ایجاد فاصله گذاری اجتماعی تا آخر هفته جاری در اهواز اعمال خواهد شد.

وی اضافه نمود: همه اصناف به جز پنج صنف نانوایی ها، سوپرمارکت ها، پروتئینی ها، میوه و تره بار فروشی ها و داروخانه ها، تا آخر هفته جاری تعطیل خواهند بود.

معاون خدمات شهری شهرداری گفت: فعالیت تاکسیرانی اهواز نیز به جز آژانس های خصوصی تعطیل خواهد بود و مجددا تدابیر شدید ترافیکی و محدودیت تردد برقرار خواهد شد.

عالیپور با بیان اینکه بازار هسته مرکزی شهر اهواز مجددا تعطیل خواهد شد، بیان نمود: تردد در خیابان های اصلی اهواز از جمله خیابان اصلی کیانپارس، وهابی، چمران، زیتون، پاداد، کوروش، شریعتی، آزادگان، خیابان 68 متری کوی علوی و هسته مرکزی شهر ممنوع خواهد بود و در این نقاط، محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به در پیش رو بودن لیالی قدر، توضیح داد: مجددا فعالیت مساجد تعطیل خواهد بود. آرامستان اهواز و فعالیت اتوبوسرانی نیز همچنان تعطیل خواهد بود.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به ادامه خاموشی پارک های شهر، گفت: از حضور مردم در بلوارهای ساحلی نیز جلوگیری می گردد و گشت های مشترک نیروی انتظامی، دستگاه های نظارتی، تعزیرات، اصناف، اتحادیه ها و شهرداری تا خاتمه محدودیت های ترافیکی شروع به کار خواهند کرد.

عالیپور بیان نمود: مجددا ضدعفونی بازارها و مراکز پرتردد نیز از سر گرفته خواهد شد.

وی با بیان اینکه محدودیت های جدید از صبح فردا (22 اردیبهشت ماه) اعمال خواهد شد، توضیح داد: با توجه به افزایش آمار ابتلا به شیوع کرونا در اهواز، در صورتی که تا خاتمه هفته جاری اعمال محدودیت ها اثرگذاری مثبتی نداشته باشند، محدودیت های بیشتر و جدیدتری اعمال خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جزئیات محدودیت های شدید در شهر اهواز ، جلوگیری از حضور مردم در بلوارهای ساحلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات محدودیت های شدید در شهر اهواز ، جلوگیری از حضور مردم در بلوارهای ساحلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید