خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: شبکه استانی اترک کلاس درس می گردد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، بجنورد - خبرنگاران - استاندار خراسان شمالی گفت: برای جلوگیری از عقب افتادگی تحصیلی دانش آموزان، مقرر شد برنامه های آموزش درسی مقاطع مختلف تحصیلی از شبکه اترک استان به نمایش درآید.

خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: شبکه استانی اترک کلاس درس می گردد

محمدعلی شجاعی، شنبه شب در کارگروه ویژه کنترل و مراقبت در برابر ویروس کرونا گفت: با توجه به گزارش های دانشگاه علوم پزشکی استان و تشریح شرایط استان، روز دوشنبه در مورد ادامه تعطیلی مدارس و لغو آیین نماز آدینه آینده، تصمیم گیری خواهد شد.

تجهیزات پیشگیری از شیوع کرونا باید وارد استان گردد

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی گفت: باید تجهیزات مورد احتیاج برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا از قبیل دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی نماینده، توسط اتحادیه های مربوطه به وفور وارد استان شده و به ویژه در اختیار اداراتی که محل تردد بیشتر مردم هستند، قرار گیرد.

شجاعی، همچنین خواهان مشخص تکلیف 100 دستگاه تب سنج مورد احتیاج استان توسط رییس اتاق بازرگانی استان تا ظهر روز یکشنبه شد.

وی با تاکید بر اعمال کنترل بر مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان و قرنطینه افراد مشکوک به داشتن ویروس کرونا، گفت: تمامی این کارها باید به فوریت انجام گردد و مدیران نیز تنها به دستور دادن بسنده نکرده و با جدیت پیگیر کارها شده و اقدامات صورت گرفته را نیز گزارش بدهند.

استاندار خراسان شمالی همچنین با تاکید بر لزوم جلوگیری از تجمع و تردد مردم برای دریافت خدمات در بعضی ادارات و نهادها، گفت: با همکاری دیوان محاسبات کمیته ای تشکیل شده که در آن مقرر شد مواردی مانند اعمال بعضی معافیت ها، از جمله توسط شهرداری تا اردیبهشت ماه سال آینده تمدید گردد تا مردم مجبور نباشند به صورت متراکم و پرشمار در مقطع کنونی به شهرداری مراجعه نمایند.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استان خراسان شمالی، از نظر آلودگی به ویروس کرونا همچنان جزو استان های پاک محسوب می گردد و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی اعلام می نمایند که هنوز هیچ مورد مثبتی از این ویروس در استان مشاهده نشده است.

این در حالی است که از چند روز پیش و با انتشار اخبار شیوع ویروس کرونا، اقلامی مانند ماسک، دستکش و نیز مواد ضدعفونی نماینده در این استان نایاب شده و بعضا به صورت بسیار محدود و با قیمتهایی چند برابری در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: شبکه استانی اترک کلاس درس می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: شبکه استانی اترک کلاس درس می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید