خبرنگاران اعمال محدودیت های ترافیکی در شهر سقز اجرا شد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، سنندج - خبرنگاران - اعمال محدودیت های ترافیکی بدلیل شیوع ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان و فوتی ها بر اثر این بیماری در شهرستان از صبح امروز (چهارشنبه 4 تیر) تا اطلاع ثانوی اجرایی شد.

خبرنگاران اعمال محدودیت های ترافیکی در شهر سقز اجرا شد

ویروس کرونا و شیوع دوباره آن با آفزایش آمار مبتلایان و فوتی ها در شهرستان سقز شروع و باعث شد محدودیت اوایل شیوع کرونا به این شهرستان برگردد.

شهروندان سقزی روزگار تلخ و ناگواری را پشت سر می گذارند و کماکان همانند بسیاری از مناطق استان از جمله سنندج با کرونا دست و پنجه نرم می نمایند.

با توجه به مصوبه دیروز ستاد مقابله با کرونا در سقز برای پیشگیری از شیوع کرونا از امروز چهارشنبه چهارم تیر محدوده های ترافیکی به صورت زیر اعمال می گردد.

سرویس دهی وسایل نقلیه در سطح شهر فقط در مسیرهای شهرک گولان (خیابان معلم و دارالصفا)، شهرک کیان تا میدان شهدا، شهرک دانشگاه، بلوار انقلاب تا پایین تر از میدان آزادی، تپه مالان، سرچنار و سنگبران تا پایین تر از کلانتری 11 و تاکسی های بهارستان بالا و پایین، شریف آباد، ترمینال، بلوار کردستان، صالح آباد، حاجی آباد، استادشیرازی، شهرک فرهنگیان تا میدان استقلال است.

همچنین امروز، مسیرهای مرکزی و پرتردد شهر همچون، میدان استقلال به میدان آزادی، میدان آزادی به میدان جمهوری، میدان آزادی به چهار راه آزادگان، میدان آزادی به طرف خیابان ملت و تاکسی های شهرک، میدان جمهوری به میدان قدس و میدان جمهوری به طرف سه راه جامعه مسدود خواهد شد.

اتوبوس های خط شهری مسیرهای مسکن مهر کیان، شهدا، سعدی، خیابان معلم، شهرک گولان، سنگبران، قوخ و شهرک دانشگاه، با توجه به مسدود شدن معابر اصلی سطح شهر که ایستگاه های مبدا آن ها در معابر مسدودی قرار گرفته برابر تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا شهرستان سقز تا اطلاع ثانوی قادر به خدمات رسانی و جابجایی مسافرین نیستند.

ستاد مقابله با کرونای شهرستان سقز روز سه شنبه با اعمال محدودیت ترافیکی جدید در سطح شهر اطلاع داد و بر رعایت فاصله گذاری فیزیکی و استفاده از ماسک و پرهیز از تجمعات و برگزاری مراسم عزا و جشن عروسی تاکید نمود.

سقز با بیش از 226 هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در 190 کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اعمال محدودیت های ترافیکی در شهر سقز اجرا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعمال محدودیت های ترافیکی در شهر سقز اجرا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید