دستگیری سارقان مسلح جاده ای در خوزستان

به گزارش وبلاگ شماره 3443، خبرنگاران/خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری سارقان مسلح جاده ای در اطراف یکی از روستاهای شهرستان شوش اطلاع داد.

دستگیری سارقان مسلح جاده ای در خوزستان

سردار سیدمحمد صالحی اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه جاده ای خودرو، محموله و احشام در محورهای مواصلاتی خوزستان، آنالیز موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی نهاده شد.

به گزارش وبلاگ شماره 3443 به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی اضافه نمود: ماموران اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با همکاری ماموران انتظامی و پلیس شهرستان شوش با انجام کار اطلاعاتی و اقدامات تخصصی، اعضای این باند هشت نفره را در اطراف یکی از روستاهای شهرستان شوش شناسایی و بلافاصله به محل اختفای سارقان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه ماموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی، در عملیات های جداگانه و هدفمند اعضای این باند را در مخفیگاه شان دستگیر کردند، گفت: در تحقیقات اولیه پس از اعتراف یکی از سارقان، مالخر موال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شد.

صالحی بیان نمود: در بازرسی از مخفیگاه سارقان مسلح یک دستگاه خودروی پژو 405، سه دستگاه موتورسیکلت به کار رفته در سرقت ها، یک قبضه اسلحه شکاری و مقادیری اموال مسروقه کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان دستگیرشده دارای سوابق متعدد کیفری هستند، اظهار داشت: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد و اجازه جولان به آن ها نخواهد داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگیری سارقان مسلح جاده ای در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری سارقان مسلح جاده ای در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید