رئیس جمهور ایالات متحده به مدیرعامل آمازون حسادت می نماید؟ ، اقتصاد آمریکا به جف بیزوس احتیاج دارد

به گزارش وبلاگ شماره 3443، گروهی از تحلیلگران مالی معتقند گرچه دونالد ترامپ طی ماه های اخیر حملاتی کوبنده علیه آمازون ترتیب داد، اما واقعیت این است که اقتصاد ایالات متحده به شرکت جف بیزوس نیازمند است.

رئیس جمهور ایالات متحده به مدیرعامل آمازون حسادت می نماید؟ ، اقتصاد آمریکا به جف بیزوس احتیاج دارد

به گزارش وبلاگ شماره 3443 به نقل از سی ان بی سی، تجلیلگران بازار فناوری می گویند؛ترامپ رفتارهایی نشان می دهد که گویی از جف بیزوس متنفر است یا به او حسادت می نماید، اما واقعیت این است که ترامپ به جف بیزوس احتیاج دارد.

تام فورت دیویدسون، تحلیلگر ارش بازار در این خصوص می گوید: انتقاد ترامپ از آمازون و واشنگتن پت تنها سر و صدا و شوآف است ،به ویژه اگر آمازون همچنان به نوآوری و ایجاد ثروت برای سهامداران آمریکایی خود ادامه دهد.

آمازون به زودی دومین دفتر بزرگ خود را افتتاح می نمایدد و نیرویی تازه به قلب اقتصاد ایالات متحده می دمد.ا اقتصاد آمریکا به سال جاری جف بیزوس احتیاج دارد.

فورت در این خصوص می گوید: من ایمان دارم ترامپ به واشنگتن پست و آمازون احتیاج دارد. اما این دو مجموعه هزاران شغل ایجاد می نمایند و یکی از موثرترین راه های کسب درامد در آمریکا را به نمایش می گذارند.

ترامپ بارها و بارها آمازون را برانگیخته است، به ویژه می توان به مصاحبه های جنجالی و توییت ها و پیغام ها در رسانه های اجتماعی اشاره نمود.

اما حجم بالای تهمت و پرخاش های ترامپ علیه آمازون نشان می دهد او به نوعی نسبت به بیزوس و مجموعه او حسادت می نماید. فورت گفت: بسیاری از توییتهای رئیس جمهور خطاب به آمازون بیشتر جنبه تمسخر و تهدید دارد تا جدیت و نقد سازنده.

منبع: انتخاب

به "رئیس جمهور ایالات متحده به مدیرعامل آمازون حسادت می نماید؟ ، اقتصاد آمریکا به جف بیزوس احتیاج دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور ایالات متحده به مدیرعامل آمازون حسادت می نماید؟ ، اقتصاد آمریکا به جف بیزوس احتیاج دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید