رئیس&zwnjجمهور آمریکا: ما تازه جنگ را شروع کرده&zwnjایم!

به گزارش وبلاگ شماره 3443، رئیس جمهور آمریکا پس از رد دادخواست ایالت تگزاس و تیم انتخاباتی وی مبنی بر ابطال نتایج انتخابات در 4 ایالت، گفت: ما تازه جنگ را آغاز نموده ایم!

رئیس&zwnjجمهور آمریکا: ما تازه جنگ را شروع کرده&zwnjایم!

به گزارش جام جم آنلاین به نقل ازمهر، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در واکنش به اخبار رسانه های این کشور مبنی بر پیروزی جو بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر، با انتشار پیغام هائی توییتری به موضع گیری در این خصوص پرداخت.

وی در این باره نوشت: من انتخابات را بُردم، اما به یاد داشته باشید که من فقط به آرای قانونی فکر می کنم، نه به رای دهندگان جعلی و متقلبانه که از هر جایی سر برآوردند. چه رسوایی عظیمی.

نامزد جمهوری خواهان در انتخابات 2020 در پیغام توییتری دیگری نوشت: ما تازه جنگ را آغاز نموده ایم!

این در حالیست که دادگاه عالی آمریکا دیروز آدینه درخواست ایالت تگزاس و ستاد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای ابطال نتایج انتخابات در 4 ایالت این کشور را رد کرد.

هر 3 قاضی که از سوی ترامپ در این دادگاه منصوب شده اند نیز همراه با اکثریت قضات دادگاه عالی آمریکا این اقدام ایالت تگزاس و ستاد ترمپ را رد کردند.

لازم به ذکر است، ایالت تگزاس به همراه ستاد ترامپ در دادخواستی که به دیوان عالی آمریکا ارائه کردند خواهان ابطال نتیجه انتخابات در 4 ایالت کلیدی جورجیا، میشیگان، پنسیلوانیا و ویسکانسین بودند که در تمامی این ایالت های کلیدی، بایدن پیروز انتخابات اعلام شده است.

این دادخواست توسط کن پاکستون دادستان کل تگزاس در روز 9 دسامبر (19 آذر) تنظیم شده بود.

لازم به ذکر است، هر دو نامزد اصلی در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 پیش از برگزاری و نیز پس از اتمام آن یکدیگر را به دست داشتن در توطئه چینی علیه هم متهم نموده اند؛ واقعیتی که نقصان عظیم در کشور مدعی لیبرال دموکراسی را به وضوح نشان می دهد.

منبع: جام جم آنلاین

به "رئیس&zwnjجمهور آمریکا: ما تازه جنگ را شروع کرده&zwnjایم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس&zwnjجمهور آمریکا: ما تازه جنگ را شروع کرده&zwnjایم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید