عجیب و غریب ترین صبحانه های دنیا

به گزارش وبلاگ شماره 3443، عجیب و غریب ترین صبحانه های جهان را می توان به انواع مختلفی دسته بندی کرد و معرفی نمود. به عنوان مثال یک صبحانه به خاطر حجم و موادی که در تهیه آن بکار رفته است و یک صبحانه دیگر به علت نوع سرو می تواند در زمره عجیب ترین صبحانه های جهان قرار بگیرند.

عجیب و غریب ترین صبحانه های دنیا

در این مقاله شما را با عجیب ترین های این وعده غذایی بسیار مهم در سایر نقاط دنیا آشنا می کنیم. اگر به مسافرت های چالش برانگیز و غیر معمول علاقه دارید، قطعا از چنین مطالبی استقبال خواهید کرد.

عجیب ترین صبحانه دنیا در انگلستان

عجیب ترین صبحانه دنیا را کشور انگلستان سرو می نماید. یکی از رستوران های این کشور یک صبحانه حجیم با هشت هزار کالری را تهیه و هر کسی که پیروز به تناول آن شود، یک جایزه یک صد پوندی را دریافت خواهد نمود.

شما هم می توانید در سفر به انگلستان سری به این رستوران زده و شانس خود را امتحان کنید. پیش از آغاز صرف صبحانه از شما رضایت نامه ای دریافت می شود که در صورت بروز هرگونه مشکل به علت صرف این صبحانه، مسئولیتی شامل حال رستوران نمی شود.

مواد تشکیل دهنده سنگین ترین صبحانه دنیا

صبحانه ای که از آن حرف می زنیم و می گوییم هشت هزار کالری دارد شامل مواد ذیل است:

  • هشت عدد سوسیس
  • هشت برگ کالباس
  • یک نیمروی چهار تخم مرغی
  • یک املت پنیری با چهار تخم مرغ
  • چهار عدد شیرینی صبحانه
  • مقداری لوبیا و قارچ
  • به همراه نان و موادی دیگر

دقت کنید که در کنار این صبحانه سنگین باید یک میلک شیک توت فرنگی نیز میل کنید و این دستور، قدری کار را سخت خواهد نمود.

عجیب ترین صبحانه ها در بالی

بالی نام یک جزیره توریستی است و به عنوان یکی از لاکچری ترین مقاصد گردشگری در دنیا شناخته می شود. صبحانه های این جزیره عجیب و غریب نیستند، اما نحوه سرو آن ها کاملا متفاوت و عجیب است. اگر می خواهید به بالی سفر کنید می توانید سرو صبحانه به شیوه های ذیل را تجربه نمایید.

صبحانه در وان حمام

در صورت درخواست شما، صبحانه در وان حمام نیز سرو می شود. هتل استونز یکی از هتل های این جزیره است که شرایط خاصی برای سرو صبحانه در حمام فراهم کرده است. این حمام ها در اغلب موارد ویو مناسبی داشته و چشم انداز آن ها به سمت دریا و جنگل خواهد بود.

صبحانه های شناور

این صبحانه ها را بر روی میزهایی که به شکل قایق طراحی شده اند قرار داده و در استخرها رها می کنند. افراد می توانند به داخل آب استخر رفته و در کنار شنا کردن صبحانه خوش طعمی را میل کنند.

بعضی از این میزها به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید بر روی جایگاه های مخصوص نشسته و صبحانه را کنار دوستان و یا اعضای خانواده خود و در بخش های میانی استخر صرف کنید.

صبحانه در کنار میمون های درختی

شما می توانید صبحانه خود را در محل استراحت و یا بازی میمون ها میل نمایید. این میمون ها با فرهنگ خاصی عظیم شده و هرگز اقدام به آزار و اذیت مسافران نمی کنند. با این حال سعی کنید از عصبانی کردن میمون ها بپرهیزید.

صبحانه پیک نیکی

البته شاید این صبحانه برای ما به هیچ وجه عجیب و غریب نباشد، اما برای مایه دارها در زمره عجیب ترین صبحانه دنیا که در هتل یان هوسی و در جزیره لاکچری بالی ارائه می شود خواهد بود.

این وعده به صورت یک صبحانه پیک نیکی و به صورتی کاملا ساده در دامان طبیعت سرو می شود و حس سرشاری را به انسان منتقل می نماید.

شکم گردی

منبع: الی گشت

به "عجیب و غریب ترین صبحانه های دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب و غریب ترین صبحانه های دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید