افزایش اتوبوس های پایتخت در روز های پایانی سال خبرنگاران

به گزارش وبلاگ شماره 3443، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از افزایش اتوبوس های پایتخت در روز های پایانی سال اطلاع داد و گفت: ناوگان اتوبوسرانی در دهه آخر اسفند با تمام ظرفیت در خدمت شهروندان است.

افزایش اتوبوس های پایتخت در روز های پایانی سال خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ شماره 3443، محمود تبرطرف درباره تمهیدات اتوبوسرانی پایتخت در روز های انتهای سال اظهارداشت: مجموعه اتوبوسرانی برای پاسخگویی به احتیاج شهروندان با تمام توان به میدان آمده است و با وجود فرسودگی ناوگان، کوشش کردیم تا از ظرفیت های موجود استفاده کنیم و ظرفیت جدید شامل 210 دستگاه اتوبوس و مینی بوس که اخیراً وارد ناوگان شده اند را نیز به کار گیریم.

تبرطرف با بیان اینکه نسبت به انجام تعمیرات جزیی و کلی اتوبوس های فرسوده و احتیاجمند تعمیر اقدام نموده ایم، توضیح داد: در هفته انتهای سال، علاوه بر تقویت کلی ناوگان، خطوط منتهی به بازار ها و مراکز خرید نیز به صورت ویژه تقویت می شوند.

وی با اشاره به اینکه 40 دستگاه اتوبوس و مینی بوس دیگر نیز تا قبل از انتها سال تحویل گرفته می گردد، اظهار کرد: با توجه به اینکه به دلیل موج جدید شیوع بیماری کرونا، پیش بینی می گردد بسیاری از شهروندان از انجام سفر در ایام نوروز صرف نظر نموده و از تهران خارج نشوند، برای خدمت رسانی به شهروندان در این ایام نیز آمادگی داریم و ناوگان اتوبوسرانی تهران بدون یک روز و حتی یک ساعت تعطیلی، مشغول خدمت به شهروندان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر فعالیت 24 ساعته و شبانه روزی خطوط تندرو، در جهت های دارای تقاضای سفر نسبت به افزایش ساعات کار خطوط اقدام می گردد، اظهار کرد: به منظور امکان پاسخگویی به تقاضای سفر شهروندان به وسیله نظارت تصویری، نسبت به اعزام اتوبوس کمکی در نقاط پرتقاضا اقدام می کنیم، ضمن اینکه هماهنگی های لازم با پلیس راهور به منظور برطرف مسائل و گره های ترافیکی برای تسهیل و تسریع در تردد اتوبوس ها به عمل آمده است.

تبرطرف با بیان اینکه کماکان ضد عفونی مستمر اتوبوس ها انجام می گردد و نظافت بهینه و کامل از جمله روشویی، توشویی و زیرشویی اتوبوس ها را نیز در دستور کار قرار داده ایم، توضیح داد: همچنین، نسبت به استقرار واحد های امدادی سبک و سنگین برای برطرف مسائل فنی اتوبوس ها و جلوگیری از انسداد شبکه معابر اقدام نموده ایم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تأکید بر اینکه رانندگان خدوم ناوگان اتوبوسرانی پایتخت و نیرو های شریف پشتیبان آن ها در بخش فنی، ستاد و سامانه ها به صورت شبانه روزی و تمام وقت مشغول به کار هستند، اعلام کرد: رانندگان و سایر خدمت گزاران شرکت واحد حتی در لحظه تحویل سال جدید هم در خدمت شهروندان خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افزایش اتوبوس های پایتخت در روز های پایانی سال خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش اتوبوس های پایتخت در روز های پایانی سال خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید