پهنای باند رایگان سامانه های آموزش مجازی دانشگاه الزهرا افزایش یافت

به گزارش وبلاگ شماره 3443، دانشگاه الزهرا در اطلاعیه ای اظهار داشت: پهنای باند رایگان سامانه های آموزش مجازی دانشگاه الزهرا افزایش یافت به طوری که سرویس های برخط دانشگاه از 358M به 620M افزایش یافت.

پهنای باند رایگان سامانه های آموزش مجازی دانشگاه الزهرا افزایش یافت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ شماره 3443 به نقل از دانشگاه الزهرا، پهنای باند رایگان سامانه های آموزش مجازی دانشگاه الزهرا افزایش یافت به طوری که سرویس های برخط دانشگاه از 358M به 620M افزایش یافت.

براساس این گزارش ، در اطلاعیه دانشگاه الزهرا آمده است: همزمان با شیوع ویروس کرونا و تعلیق کلاس های حضوری به دلیل رعایت الزامات بهداشتی، دانشگاه از هفته دوم اسفندماه اقدام به ارائه 2249 درس در نیم امسال در سامانه آموزش الکترونیک (lms) و کلاس های آموزش همزمان کرد که 35% آن بصورت کلاس آنلاین همزمان و 65% دیگر به وسیله سامانه lms انجام شد.

دانشگاه الزهراء اعلام نمود: با اتخاذ تدابیر بیشتر، دانشگاه در اقدام اخیر خود به منظور توسعه زیرساخت فناوری اطلاعات و تسهیل فرایند آموزش مجازی در شرایط موجود، افزایش پهنای باند تخصیص یافته به سامانه های آموزش مجازی و سرویس های برخط دانشگاه را در دستور کار خود قرار داده است که بر همین اساس، با توجه به پیگیری ها و مذاکرات انجام شده با شرکت مخابرات تهران، پهنای باند تخصیص یافته به سامانه های آموزش مجازی و سرویس های برخط دانشگاه از 358M به 620M افزایش یافت.

گفتنی است؛ با توجه به توافق انجام شده با شرکت مخابرات، این افزایش با همان تعرفه قبلی (بدون افزایش هزینه) به دانشگاه الزهرا تخصیص داده شد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "پهنای باند رایگان سامانه های آموزش مجازی دانشگاه الزهرا افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پهنای باند رایگان سامانه های آموزش مجازی دانشگاه الزهرا افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید