تشکیل و برگزاری کلاس های جبرانی در تابستان سال 1400 برای دانش آموزان خبرنگاران

به گزارش وبلاگ شماره 3443، وزیر آموزش و پرورش در حاشیه نشست هیأت دولت، از تشکیل و برگزاری کلاس های جبرانی در تابستان سال 1400 برای دانش آموزان، اطلاع داد.

تشکیل و برگزاری کلاس های جبرانی در تابستان سال 1400 برای دانش آموزان خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ شماره 3443، پیش از ظهر امروز، محسن حاجی میرزایی در حاشیه آخرین نشست هیأت دولت در سال 1399، اظهار کرد: برنامه ریزی برای تشکیل و برگزاری کلاس های جبرانی در تابستان سال آینده، یکی از اولویت های ما، برای جبران آموزش از دست رفته در ایام کرونا است.

وی با تشکر از زحمات فرهنگیان برای ادامه فرایند آموزش باکیفیت، در بستر مجازی در طول سال 99، توضیح داد: قطعاً در سال گذشته فعالیت های گسترده ای برای ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان صورت گرفته است. اما باز هم باید ارزیابی دقیق تری داشته باشیم و برای بعضی از دانش آموزان، که به هر دلیلی از آموزش با کیفیت، محروم بوده و یا نیازمند به فعالیت های جبرانی هستند، فعالیت های جبرانی پیش بینی و اجرا کنیم.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص حضوری یا غیرحضوری بودن کلاس های درس در سال جدید، گفت: وزارت آموزش و پرورش، همواره متقاضی حضوری بودن فعالیت های آموزشی بوده است؛ ولی حضوری یا غیرحضوری بودن مدارس، به تصمیم ستاد ملی کرونا بستگی دارد.

وی اضافه نمود: تا به امروز، ستادملی کرونا، به دلیل نگرانی از سلامت دانش آموزان، اجازه حضور دانش آموزان در کلاس و ارائه آموزش حضوری را به ما نداده است. اگر شرایط سال آینده، مانند امروز باشد به وسیله بستر مجازی، آموزش را ادامه خواهیم داد و درصورت کسب اجازه از ستادملی کرونا، آموزش حضوری خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تشکیل و برگزاری کلاس های جبرانی در تابستان سال 1400 برای دانش آموزان خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل و برگزاری کلاس های جبرانی در تابستان سال 1400 برای دانش آموزان خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید