اخبار سیاسی

بهداشت روانی چیست و چه اصولی دارد؟

سازمان جهانی بهداشت در دیدگاه نوین خود بهداشت روانی را برخورداری از رفاه کامل جسمی، روانی و اجتماعی معنی کرده است. در این میان بهداشت روان واژه ای است که بیانگر توانایی شناختی و عاطفی یک فرد برای برخورداری از یک زندگی بارور است. در اصل بهداشت روان به...

2 آبان 1399

زیست فناوری راه حلی برای تأمین غذای کافی و سالم

به گزارش خبرنگاران، امروزه دنیا با مشکل بزرگی به نام رشد جمعیت روبه روست که پیامدهای بسیاری دارد و یکی از این پیامدها، تأمین غذای کافی و سالم و یا به عبارتی امنیت غذایی است. امنیت غذایی، دسترسی پیوسته همه افراد به غذای کافی، سالم و مغذی برای بهره مند...

30 مهر 1399

اسکاتلند در اندیشه برگزاری مجدد همه پرسی استقلال از انگلیس

به گزارش خبرنگاران ه نقل از دیلی تلگراف، نیکولا استورجن وزیر اول اسکاتلند، گفت مشغول تهیه پیش نویس لایحه ای برای همه پرسی استقلال از انگلیس است که در آن اصل پرسش و زمان دقیق برگزاری همه پرسی نیز معین شده است.

25 مهر 1399

چه کسانی در فهرست نخست وزیری لبنان هستند؟

سعد الحریری رئیس جریان المستقبل دیروز از قصد خود برای عدم نخست وزیری در دولت آینده لبنان خبر داد، اما با این حال هنوز نام وی در کنار دو نامزد دیگر برای این پست مطرح است.

20 مهر 1399

محمودزاده: ممنوعیت جذب بازیکن خارجی باید به تصویب هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برسد، این قانون تبعاتی خواهد داشت

رئیس کمیته جابجایی سازمان لیگ فوتبال اعتقاد دارد قانون این سازمان مبنی بر ممنوعیت جذب بازیکن و مربی خارجی، تبعاتی به دنبال خواهد داشت.

16 مهر 1399

واکنش سفیر ایران در سنگال به ناکامی آمریکا در شورای امنیت

محمدرضا دهشیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگال با انتشار توئیتی به شکست پیش نویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران واکنش نشان داد.

15 مهر 1399

استقبال ائتلاف الفتح عراق از برگزاری انتخابات زودهنگام

رئیس ائتلاف الفتح عراق ضمن استقبال از برگزاری انتخابات زودهنگام، زمان جدیدی را برای برگزاری این انتخابات پیشنهاد کرد.

2 مهر 1399

فرایند حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران شیوه و میزان پیشرفت دستگاه های مختلف در حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا را در استان تهران تشریح کرد.

31 شهریور 1399

میراسماعیلی: سیاسیون به پرونده تعلیق جودوی ایران ورود کنند، به زودی به سوئیس سفر خواهیم کرد

رئیس فدراسیون جودو درباره برگزاری جلسه دادگاه عالی ورزش پیرامون تعلیق جودوی ایران توضیحاتی را مطرح نمود.

30 شهریور 1399

فروش گوسفند در مراکز عرضه دام البرز ممنوع شد

جانشین ستاد مقابله با کرونا البرز گفت: با هدف پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا فروش و ذبح گوسفند در مراکز عرضه دام این استان ممنوع شده است.

28 شهریور 1399

پیشنهاد نمایندگان مجلس مبنی بر جلوگیری از واردات اقلام ورزشی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عصر روز گذشته سه شنبه میزبان مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و معاونان وی بودند.

24 شهریور 1399

قیمت بسته های اینترنتی کاهش می یابد؟

خبرنگاران: معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ارسال اخطار به اپراتورهای متخلف در زمینه افزایش قیمت، اظهار داشت که قیمت ها باید به قبل بازگردد.

13 شهریور 1399

ردپای فساد در حوالی نظام سلامت، وزیر بهداشت به تنهایی حریف مافیای دارو نیست

فساد در نظام سلامت و مخصوصاً در حوزه دارو، به مسئله ای اساسی تبدیل شده است که احتیاج دارد تا دستگاه های دیگر به یاری وزارت بهداشت بشتابند.

12 شهریور 1399

صنعاء:حمله ائتلاف سعودی به وزارت اطلاع رسانی یمن برای خفه کردن صدای حق است

وزیر اطلاع رسانی ائتلاف سعودی حملات وحشیانه روز گذشته جنگنده های ائتلاف سعودی به ساختمان نهادهای وابسته به وزارت اطلاع رسانی یمن را در راستای کوشش برای خاموش کردن صدای حق توصیف کرد.

8 شهریور 1399

دعوت از نمایندگان مجلس برای بازدید از پروژه های فضایی

به گزارش خبرنگاران، مرتضی براری در توئیتر خطاب به اظهارات محسن دهنوی نماینده مجلس در مورد عدم پیشرفت پروژه های فضایی نوشت: جناب آقای ⁦دهنوی پس از دعوت رئیس پژوهشگاه فضایی ایران، یکبار دیگر از جنابعالی دعوت می کنم بازدیدی از پروژه های فضایی ایران با...

4 شهریور 1399

عملیات بزرگ موازنه بازدارندگی چهارم؛ تیری که بر قلب سعودی نشست

خبرنگاران، گروه بین الملل رامین حسین آبادیان: ارتش و کمیته های مردمی یمن اخیراً ضربات مهلک جدیدی را بر پیکره عربستان سعودی وارد آوردند. به همین دلیل، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن تأکید کرد: عملیات بزرگ موازنه بازدارندگی چهارم علیه سعودی با موفقیت...

1 شهریور 1399

سازمان بهداشت جهانی: سیاسی کردن شیوع کرونا باعث تشدید آن شده است

به دنبال تهدید آمریکا برای قطع بودجه سازمان بهداشت دنیای و افزایش مجدد شمار مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا، دبیرکل این سازمان ضمن انتقاد از عدم همبستگی دنیای، از رهبران کشورهای دنیا خواست تا برای مبارزه با ویروس کرونا متحد شوند.

29 مرداد 1399

خبرنگاران خشونت خانگی، علت ها و راهکارها

تهران - خبرنگاران - خشونت خانگی به اعتقاد روانشناسان به عنوان یک آسیب اجتماعی ریشه در تجربه های تلخ گذشته دارد گرچه به گفته شماری از جامعه شناسان در جوامع سنتی و اصیل، باورهای سنتی نیز می تواند عامل بعضی خشونت ها باشد.

27 مرداد 1399

جهانگیری با دولت به مشکل خورده است؟ ، روحانی وزیر صنعت را تحت تاثیر واعظی برکنار کرد؟

معاون پارلمانی رییس جمهوری به حواشی و شائبه های مرتبط با دولت پاسخ داد.

26 مرداد 1399

ظریف به لاوروف تبریک گفت

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پیامی به وزیر خارجه روسیه فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت و نسبت به تعمیق و تداوم مناسبات دوجانبه ابراز امیدواری کرد.

24 مرداد 1399
تعداد: (53)