رونمایی از پوستر دومین جشنواره مدیران برتر شهر ارتباطی تهران

به گزارش وبلاگ شماره 3443، شهر: پوستر رسمی دومین جشنواره مدیران برتر شهر ارتباطی تهران توسط دبیرخانه این رویداد رونمایی شد.

رونمایی از پوستر دومین جشنواره مدیران برتر شهر ارتباطی تهران

به گزارش خبرنگار شهر، غلامحسین محمدی رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران با تشریح اهداف اجرایی این جشنواره، گفت: شهردار تهران در آستانه سال 1399 با ارائه نقشه راه روابط عمومی، اهمیت این حوزه در سازمان شهرداری را دوچندان کرد؛ از این رو با تبیین مهم ترین وظایف مجموعه های شهری در زمینه ارتباطات، راهبردهای ویژه ای را در تحقق شعار تهران؛ شهری برای همه ارائه کردند.

او با اشاره به اهمیت و تاثیر عملکرد روابط عمومی ها بر افکار عمومی و نقش مدیران ارشد سازمان در پیشبرد سیاست های ارتباطی و تحقق اهداف مدیریت شهری اضافه نمود: کوشش برای تحقق ایده شهر ارتباطی، به معنای شهری که در آن مصاحبه بین ذینفعان با شفافیت، اثر بخشی و سهولت در جریان می باشد به عنوان چشم انداز فعالیت های شهرداری در این حوزه دارای اهمیت است که این مهم با تقویت و توسعه فعالیت های ارتباطی در سطوح مختلف سازمانی مقدور خواهد شد.

رییس شورای سیاستگذاری این جشنواره ضمن تبیین شاخص های انتخاب مدیران برتر شهر ارتباطی در سال 1399 بیان نمود: اهتمام به محورهای گفتمانی مدیریت شهری، حضور موثر در رسانه های جمعی ، خلاقیت در اقدامات، برقراری گفت و گو با رسانه ها، فعالیت در رسانه های اجتماعی، سنجش رضایت مندی شهروندان و کارکنان، پاسخگویی و تعامل با رسانه ها و مهارت و تخصص در حوزه روابط عمومی از جمله شاخص های انتخاب مدیران برتر شهر ارتباطی در دومین جشنواره مدیران برتر شهر ارتباطی تهران است. لذا در این جشنواره کوشش داریم با ترغیب مدیران ارشد در راستای تقویت توان ارتباطی فردی و سازمانی، زمینه های لازم در تحقق راهبردهای مشخص شده را فراهم آوریم.

بر اساس این گزارش این جشنواره، به همت مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، اردیبهشت سال 1400 و همزمان با گرامیداشت هفته روابط عمومی برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "رونمایی از پوستر دومین جشنواره مدیران برتر شهر ارتباطی تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از پوستر دومین جشنواره مدیران برتر شهر ارتباطی تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید