کارخانجات نسبت به ایجاد شیفت های کاری با یک سوم نیروها اقدام نمایند

به گزارش وبلاگ شماره 3443، خبرنگاران/گیلان معاون هماهنگی امور مالی استاندار گیلان گفت: بر اساس مذاکرات انجام شده باید کارخانجات استان نیز همچون ادارات و شرکت های دولتی، نسبت به نوبت کاری و ایجاد شیفت های کاری با یک سوم نیروهای خود اقدام نمایند.

کارخانجات نسبت به ایجاد شیفت های کاری با یک سوم نیروها اقدام نمایند

آرش فرزام صفت امروز در کارگروه فراوری، توزیع و نظارت ستاد مدیریت و مبارزه با کرونای استان که با حضور شماری از مدیران کل و نمایندگان دستگاه های نظارتی برگزار گردید؛ اظهار کرد: با توجه به اعلام آمادگی بعضی واحدها جهت تغییر خط فراوری و دریافت مجوزهای لازم، مقرر شد صدور مجوزهای مورد احتیاج فراوری محصولات ضدعفونی نماینده و ماسک، پس از انجام بازدید مشترک توسط سازمان صمت و دانشگاه علوم پزشکی استان ظرف 48ساعت آینده صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه مجوز مربوطه منوط به توزیع فراوریات تا سقف 80 درصد کل فراوری در استان گیلان است، توضیح داد: باید میزان فراوری هر یک از شرکت های فراوری نماینده مواد ضد عفونی و ماسک بر اساس ظرفیت واقعی آنها از سوی سازمان صمت و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی 48ساعت آینده معین و به کارگروه اعلام گردد.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار گیلان اعلام کرد: انجام امور نظارتی مربوط به ساماندهی پخش مواد شوینده و ماسک نیز با حضور نمایندگان سازمان صمت و ادارات اطلاعات و تعزیرات حکومتی استان صورت می گیرد.

فرزام صفت توضیح داد: بر اساس مذاکرات اجرا شده در نشست امروز، از سوی شورای هماهنگی بانک های گیلان به تمامی بانک های استان اعم از دولتی و خصوصی ابلاغ می گردد تسهیلات سرمایه در گردش سررسید شده شرکت های فراوری نماینده مواد ضد عفونی و ماسک، برای یک دوره تمدید گردد و نیز در مورد تامین سرمایه در گردش واحدهای فراوریی فعال استان در زمینه محصولات بهداشتی، نهایت همکاری با حداقل تشریفات اداری انجام گیرد.

وی به ابلاغ شورای هماهنگی بانک ها به تمامی بانک های استان اعم از دولتی و خصوصی در جهت لغو صدور هرگونه اخطاریه به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی تا سرانجام فروردین ماه 99 اشاره و تاکید نمود: اصناف، تعزیرات حکومتی و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی باید واحدهای فاقد استانداردهای بهداشتی به ویژه نانوایی ها و همچنین واحدهای عرضه میوه و سبزیجات که گرانفروشی آنها محرز شده را در اسرع وقت پلمپ نمایند.

معاون هماهنگی امور مالی استاندار گیلان اضافه کرد: بر اساس مذاکرات اجرا شده باید کارخانجات استان نیز همچون ادارات و شرکت های دولتی، نسبت به نوبت کاری و ایجاد شیفت های کاری با یک سوم نیروهای خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کارخانجات نسبت به ایجاد شیفت های کاری با یک سوم نیروها اقدام نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارخانجات نسبت به ایجاد شیفت های کاری با یک سوم نیروها اقدام نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید